Molinis ąsotis

Keičiasi laikai, žmonės, jų pomėgiai ir norai. Prabėgo daug laiko, kai čia buvo gaminami ledai, limonadas…Tais laikais pieniškiems ledams užšaldyti būdavo naudojami ledai, kurie žiemos metu pjaustomi jūroje rankiniu pjūklu ir vežami arklių tempiamais vežimais. Sovietiniais laikais dabartinėse restorano patalpose buvo įkurta aludė, kur lankytojai užsukdavo bokalo išlenkti ir pasišnekučiuoti.

Pasikeitė aplinka, lankytojai, aptarnavimas. Šiandien , Palangos Basanavičiaus gatvėje, įsikūręs „Molinis ąsotis“ lankytojus stebina savo istorija, sukaupta patirtimi ir naujais pasikeitimais. Restorano šeimininkai jį užaugino kaip savo kūdikį: patys kūrė interjerą, stebėjo aplinką, čia užsukančius svečius, stengėsi jiems pateikti aukšto lygio patiekalų.

Atsinaujinęs „Molinis ąsotis“ kviečia pasigrožėti 1960 – ųjų metų dvasia dvelkiančiu interjeru, lietuviškos buities detalėmis, medžio ir pastelės spalvomis.Siekėme derinti klasiką su lietuvišku tautiniu stiliumi ir mums puikiai pavyko. Dviejų aukštų restoranas turi net tris sales ir didelę lauko kavinę, todėl jis gali priimti net iki 200-ų svečių.

„Molinis ąsotis“ dirba ne tik sezono metu, todėl ar karštą vasaros dieną, ar už lango spengiant šaltukui, užsukęs lankytojas bus sočiai ir skaniai pamaitintas. Restorano šefas svečiams siūlo lietuviškos ir europietiškos virtuvės patiekalų, specialų meniu vaikams ir didelį pasirinkimą skanėstų. Prie kiekvieno patiekalo lankytojai išsirinks tinkamą vyno rūšį ar vėsų vakarą išlenks stipriųjų gėrimų taurelę.

Užsukite į didelę patirtį turintį ir mokantį dirbti restoraną „Molinis ąsotis“ ir tikrai nenusivilsite!