Konferencijų galimybės

Palanga – puikus pasirinkimas norintiems derinti darbą ir poilsį. Kas nenorėtų po darbo ištiesi kojas smėlio paplūdimyje ar pasinerti į gaivias jūros bangas? Tai neįtikėtinas malonumas, kuri neabejotinai patvirtins šiame kurorte konferencijas, seminarus bei darbinius kelių miestų ar šalių atstovų susitikimus rengiantys įmonių ar įstaigų vadovai.

Palangos viešbučiai svetingai atvers duris konferencijų organizatoriams bei pasiūlys aukštą aptarnavimo lygį ir platų galimybių organizuoti darbą, surengti konferencijas bei susirinkimus pasirinkimą. Palangos konferencijų salės išpildys įvairius įmonių ir įstaigų poreikius. Jos talpina nuo kelių dešimčių iki 700 dalyvių. Čia gali vykti ne tik profesiniai mokymai, konferencijos ar seminarai – didžiausiame šalies kurorte rengiami ir valstybinio lygio susitikimai.

Pasibaigus aktyviai ir įtemptai darbo dienai, konferencijų dalyvių lauks viešbučių siūlomi malonumai – baseinai, pirtys ar spa paslaugos. Jėgas atgauti bei atsipalaiduoti padės ir pajūrio gamta – jodu prisodrintas oras, pušynai, jūra, kopos, Birutės parkas, taip pat – mieste vykstantys įvairūs kultūriniai ir pramoginiai renginiai.

Palangos mieste viskas – tiek infrastruktūra, tiek gamta – vieningai tarnauja tam, kad po aktyvios darbo dienos galėtumėte puikiai pailsėti bei pasisemti jėgų, ir naują darbo dieną vėl pradėtumėte žvalūs ir kupini naujų idėjų!