OLDMAN viešnia: Jausmė

Jausmė – viena iš nedaugelio savito braižo atlikėjų, pradėjusi garsinti liaudies instrumentą, koncertines kankles, už Lietuvos ribų. Savo kompozicijose ir dainose ji balsu, dvidešimt devyniomis stygomis, lietuvių bei anglų kalbomis audžia jaukų folkloro, soul, minimalizmo žanrų apklotą, apdabintą kitų mėgstamų stilių (dub, džiazo, post-rock, elektronikos) elementais.

Po daugiau nei penkmečio darbo (muzikiniai projektai, dokumentikos takelio rašymas bendradarbiaujant su BBC, elektroninės muzikos partnerystės, renginių organizavimas) ir gyvenimo Bristolyje, JK, atlikėja 2020 m. vasarą sugrįžo kurti į Lietuvą, kur, įkvėpta šaknų, gimtinės miškų, kalbos, žmonių istorijų ir tokių muzikantų bei grupių kaip Thom Yorke, Moses Sumney, The Cinematic Orchestra, Lianne La Havas ir kt., 2021 m. pradžioje parašė lietuvišką solinį albumą „Namolio“ apie beveik dešimtmetį trukusią kelionę namo atgal prie šaknų, į autentiškumą. Albumą atlikėja planuoja klausytojams pristatyti 2022 metų pradžioje. Jausmė užėmė pirmąją vietą konkurse Novus Muzikos inkubatorius 2021, dalinosi patirtimis ir muzika „LRT Opus“ ir „LRT Klasika“ radijo eteriuose, pasirodė LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Jausmė nepaliauja skleisti žinios, jog muzika – tai ne tik vakarėlis, bet ir puikus mediumas išjausti ir paleisti, dalintis gyliu, suvokimais ir vertybėmis, taip pat, kad svarbu stengtis išlikti autentiškiems, kai šiuolaikinis pasaulis laisvę bando sprausti į rėmus.

YouTube nuorodos:Debiutinį EP Look Up, Look Down (2017) galite perklausyti ir įsigyti čia:
Look Up, Look Down EP | Jausme (bandcamp.com)
Kultūrinis mokestis – nuo 8 Eur https://tickets.paysera.com/…/oldman-pristato-jausme…
Sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl prašome jas rezervuoti tel. +370 607 39394.
Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
______________
Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Šiame koncerte reikalingas Galimybių pasas ar kitas lygiavertis medicininis dokumentas iš E.sveikatos sistemos.
Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Data

2022-02-18
Expired!

Laikas

8:00 - 18:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.