Tenisas

„Tenisas“ paslaugas teikia nuo 2008 metų ir yra įsikūręs šiaurinėje miesto dalyje, ramiame ir jaukiame rajone, kur galėsite puikiai pailsėti nuo didmiesčio triukšmo. Nusprendę pasimėgauti Palangos grožiu Jums prireiks tik 10 minučių tam, kad nusigautumėte pėsčiomis iki pagrindinės J. Basanavičiaus kurorto gatvės ir 5 minučių iki jūros kranto.

Jūsų pasirinkimui siūlome 23 skirtingų kategorijų kambarius: 16 klasikinių dviviečių kambarių, 6 dviviečiai liuksai ir 1 apartamentai dviems asmenims. Kiekviename kambaryje įrengta televizijos sistema, yra telefonai, teritorija ir bendrosios patalpos stebimos vaizdo kameromis. Svečiai gali naudotis vietinės kavinės paslaugomis. Interneto ir fakso paslaugos teikiamos ištisą parą.

Teritorijoje įrengti modernūs teniso aikštynai – 6 specialiu gruntu padengti teniso kortai, vienas teniso kortas su specialia sintetinė danga, mokymams skirtos dvi teniso sienos.

Patogi konferencijų salė yra trečiame aukšte ir puikiai tinka nedideliems organizaciniams vadovų susirinkimams ar seminarams. Prie ovalaus stalo posėdžiauti gali 18 žmonių. Salėje įrengta aktyvi oro vėdinimo sistema, puikus dieninis apšvietimas.