Sveikatos ir grožio namai

Norinčius pasimėgauti ramybe, įkvėpti tyro oro gurkšnį ir pasilepinti sveikatinimo ir grožio procedūromis, kviečiame apsistoti svečių namuose „Sveikatos ir grožio namai“.

Prie parko vartų, vos 500 metrų iki jūros įsikūrusiuose „Sveikatos ir grožio namuose“ Jūs ne tik džiaugsitės puikia svarbiausių Palangos objektų kaimynyste, bet ir mūsų dienos SPA centre galėsite pasilepinti masažais ir veido bei kūno procedūromis, gauti profesionalios pagalbos grožio srityje, išsirinkti ir nusipirkti puikių profesionalių kosmetologijos priemonių bei kvepalų.

„Sveikatos ir grožio namuose“ įskūrusiame gydytojų kabinete konsultuoja įvairūs gydytojai specialistai (kardiologai, echoskopuotojai, neurologai, alergologai, dermatologai), dirba gydytojas manualistas.

Naujai įrengti modernūs svečių namai Jūsų patogumui siūlo jaukius apartamentus, pritaikytus atvykstantiems dviese, taip pat ir šeimoms su mažais vaikais, nes apartamentuose įrengtos modernios virtuvėlės, skalbimo mašinos. Veikia nemokamas bevielis internetas, o automobilius galima palikti viešbučio aikštelėje.