Melt

Ištirpk pramogų jūroje!

„Melt guest house“ – tai naujas unikalus projektas pačioje vasaros sostinės – Palangos širdyje – J. Basanavičiaus gatvėje. Šioje apgyvendinimo įstaigoje yra 18 kambarių, iš kurių 13 yra dviviečiai, 4 triviečiai ir vieni apartamentai. Kiekvienas kambarys yra išskirtinis savo spalviniu akcentu, turi savo pavadinimą ir reikšmę. Visi kambariai susieti su vasariškos saulės tematika. Būtent dėl to pasivadinome „Melt“ (angl. tirpsmas), tai tarsi mūsų kvietimas ištirpti Palangos pramogų jūroje. Visi kambariai, kaip ir pats eksterjeras – modernūs, šiuolaikiški ir minimalistiniai, įrengti pastato antrąjame aukšte. Nuo „Melt guest house“ iki Palangos tilto ar paplūdimio tik 250 metrų – vos 3 minutės kelio.

Aktyvaus poilsio mėgėjus džiugins šalia įsikūręs Palangos vasaros parkas – didžiausia poilsio ir pramogų vieta Lietuvos pajūryje. Tik čia turėsite galimybę išbandyti išskirtinius olimpinius batutus, leisiančius dar aukščiau pakilti į orą; kliūčių ruožą, kuriame bus galima išmėginti jėgas bei varžytis tarpusavyje. O kur dar mini golfas, dviračių, velomobilių nuomos paslaugos. Be viso to, šalia veikia „Van Wurst“ kavinė, siūlanti tradicinį vokiškų dešrelių ir belgiškų bulvyčių derinį tiek išsinešimui, tiek valgyti vietoje.

Dėmesio: unikali dovana viešbučio svečiams – tai vienkartiniai dienos bilietai į Palangos vasaros parką, su kuriuo pramogos tęsis visą dieną bei dviračių nuoma.

Registratūros darbo laikas: kasdien nuo 8 iki 24h.