Viešbučio Grand Baltic Dunes „Grožio terapijos namai”

„Grožio terapijos namai” tai vieta, kur Jūs galite išbandyti grožio procedūras su prabangia, unikalia, nišine „Gemology“ dermokosmetika iš Prancūzijos. Jūsų oda bus atgaivinama, sudrėkinama bei puoselėjama geriausiomis priemonėmis. Švytinti, pailsėjusi, sudrėkinta, stangri oda – tai „Gemology“ tauriųjų mineralų galia. 

Grožio terapija su nišine „Gemology“ dermokosmetika

Švytinti, pailsėjusi, sudrėkinta, stangri oda – tai „GEMOLOGY“ tauriųjų mineralų galia.
„Gemology“ masažo metu naudojami pusbrangiai akmenys (rožinis kvarcas, nefritas, kalnų krištolas) sugeria neigiamą energiją, padidindami kūno temperatūrą, suaktyvina limfotaką, kraujotaką, pagerina veikliųjų medžiagų įsisavinimą. Šilti akmenys atpalaiduoja raumenis, mažina stresą, įtampą. Iš brangiųjų ir pusbrangių akmenų išgauti mikroelementai, magnis, cinkas, silicis, kalcis, chromas, geležis ir kt. yra biologiškai aktyvūs ir, prasiskverbę pro epidermio sluoksnį, atlieka „trenerio“ vaidmenį odos ląstelėms jas prisotindami.

 

Karšta naujiena „Grožio terapijos namuose“!

PHYT’S – bio aktyvi profesionali kosmetika, pasižyminti efektyvumu ir veiksmingumu. Jos sudėtyje – tik 100 % natūralūs ingredientai: ekologiški augalai, mineralai, vanduo. Phyt’s išskirtinai gamina tik gamtos ištekliais kuriamą kosmetiką. Cosmébio | Qualite France sertifikatas garantuoja, kad nenaudojami kontraversiškai vertinami, kenksmingi kosmetikos ingredientai, o ilgametė kompanijos patirtis ir know how užtikrina malonumą naudojant priemones. Tinka vegetarams ir veganams.

 

Taip pat turime galimybę Jums pasiūlyti moksliškai pagrįstą odos priežiūrą su kosmetika „SKEYNDOR“ iš Ispanijos. Pagrindinės „Skeyndor“ vertybės – mokslas, naujovės, savitumas, elegancija ir praktiškumas. „Skeyndor“ gamyboje naudoja Damasko rožės kamienines ląsteles, baltuosius triufelius, peptidus, skirtingo dydžio hialurono rūgšties molekules ir kt.

 

SPA terapija namuose kartu su Aromatherapy Associates London

Aromatherapy Associates London prekės ženklas pasitelkia gydomųjų, iškirtinių eterinių aliejų, augalų ekstraktų ir natūralių ingredientų galias, kurias sutelkė į apdovanojimus pelniusius produktus. Kiekvienas unikalus eterinių aliejų mišinys, sukurtas Londone įsikūrusioje laboratorijoje, turi savo paskirtį: suteikti energijos, atpalaiduoti, nuraminti ir pagerinti savijautą. Ypač rekomenduojame SPA ritualams namuose, mažinti įtampą ir stresą po sunkių dienos darbų.

Siūlomos SPA paslaugos: 

  •  Veido odos ir dekoltė šviesinanti procedūra
  • Kamieninių ląstelių terapija veido ir dekoltė odos atjauninimui
  • Multivitaminų kokteilis pavargusios veido odos atstatymui su 100% natūralia biokosmetika iš prancūzijos
  • Aknės profilaktika ir post aknės randelių šviesinimas
  • Regeneruojanti veido ir dekoltė odos priežiūra su augimo faktoriumi.

Visos „Grožio terapijos namų“ procedūros veikia švelniai ir efektingai. Po procedūros Jūs atrodysite puikiai, būsite pailsėję ir atjaunėję. Tikimės, kad mielai sugrįšite, o mes Jus vėl maloniai nustebinsime.