Vaikų parkas

Ramioje vietoje – pušynų apsuptyje greta dviračių tako ir visai šalia jūros – sukurta džiaugsmo oazė mažiesiems. Tai populiarumo nestokojantis Vaikų parkas.

Naglio alėjos ir Šermukšnių gatvės sankirtoje įsikūrusiame žaidimų parke mažieji gali nemokamai džiaugtis jiems skirtomis pramogomis – iki 7 metrų aukščio spalvingais jūros tematikos žaidimų įrenginiais, įvairiomis karstynėmis, sūpuoklėmis ir karuselėmis, skirtomis įvairaus amžiaus vaikams.

Kad mažiesiems  žaisti būtų saugu, visa teritorija aptverta, įrengtos stebėjimo kameros, parkas apšviestas. Visų įrenginių konstrukcijos pagamintos iš klijuotos medienos ir plastiko, žaidimų aikštelės išpiltos pajūrio smėliu.

Laikas, praleistas Vaikų parke, neprailgs ne tik mažiesiems pramogautojams, bet ir juos atlydėjusiems suaugusiesiems – jie, vaikams žaidžiant, gali ne tik atsikvėpti ir pasimėgauti grynu pajūrio oru, bet ir pasinaudoti parko teritorijoje veikiančiu nemokamu belaidžio interneto ryšiu.

Vasarą parke organizuojami įvairūs vaikams skirti renginiai, o išalkusiuosius kviečia greta įsikūrusi vaikų kavinukė, kurioje galima paskanauti ne tik įvairaus skonio ledų bei gaiviųjų gėrimų, bet ir lengvai užkąsti. Šalia parko veikia vaikų piešiniais išmargintas žaismingas konteinerinis tualetas.

* Mažieji lankytojai vasaros sezono metu žaidimų parke laukiami kiekvieną dieną nuo 9 val. iki 22 val.

* Ne sezono metu žaidimų parkas nedirba