Sanatorija „Gradiali”

Sanatorija „Gradiali“ įsikūrusi Palangos kurorte pušynų ir jūros apsuptyje. Nuolat auganti, pasižyminti inovatyviais, orientuotais į klientą sprendimais. Vienas naujausių – 570 m mineralinio vandens gręžinys, kurio vanduo panaudojamas procedūroms, inhaliacijoms, baseine bei gėrimui.

Gradiali baseinuose naudojamas mineralinio gręžinio “Žvorūnė” vanduo, kuris savo druskingumu ir mineralizacija prilygsta Juodajai jūrai! Tad maudytis ir pramogauti tokiame vandenyje ne tik smagu, bet ir itin naudinga sveikatai! Vandens temperatūra ~34°C (tinkama kūdikiams bei mažiems vaikams).

Sanatorijos SPA centre – 2 baseinai, 3 pirtys, sūkurinė vonia, erdvė poilsiui. Baseine nėra chloro kvapo, nes sumontuota pažangi bechlorė filtravimo sistema.

Gydymas, procedūros: fizioterapija, kineziterapija, ergoterapija; gydomieji masažai; purvo ir parafino terapija; hidroterapija, haloterapija, šalčio terapija; relaksacija ir refleksoterapija; mineralinio vandens procedūros.

Indikacijos: suaugusiųjų stacionarinė ir ambulatorinė reabilitacija; judamojo atramos aparato pažeidimai; endokrininių, nervų, kvėpavimo, kraujotakos, virškinimo sistemų ligų gydymas; ginekologija; po covid-19 ligos.

SPA procedūros: Estetinės grožio, kūno modeliavimo, veido jauninimo; gintaro terapijos; masažai; phytomer SPA procedūros; vandens ir plūduriavimo terapijos

Vanagupės g. 15, Palanga, 00169 Palangos m. sav.