Palangos baseinas

Apie Palangos baseiną

Palangos baseinas – tai 3500 kv.m. daugiafunkcinė miesto erdvė su baseinu, sveikatingumo centru ir viešąja pirtimi. Kokybiškas lankytojų aptarnavimas užtikrinamas patyrusiu personalu ir įdiegtais pažangiais sprendimais. Baseinų ir SPA zonose vienu metu galės lankytis 250 žmonių.

Ekologija, efektyvi pastato eksploatacija ir energijos išteklių tausojimas yra svarbūs aspektai. Palangos baseino su sveikatingumo centru energinė klasė – A, jame įrengtos saulės baterijos, numatyta galimybė pastatą eksploatuoti atskiromis zonomis, talpi automobilių stovėjimo aikštelė ir viena elektromobilių įkrovimo vieta.

Misija ir vizija

Mūsų misija paprasta, o vizija aiški: siekiame suteikti vienodą galimybę visiems – tiek pradinukui ar senjorui, tiek sporto mėgėjui ar profesionaliam sportininkui – naudotis aukšto lygio baseino ir sveikatingumo centro paslaugomis Palangos mieste visus metus.

Kaip tai įgyvendinsime?

Užtikrindami modernią komplekso aplinką ir kvalifikuotą aptarnaujantį personalą;

Sudarydami sąlygas Palangos miesto pradinių klasių moksleiviams mokytis plaukti nemokamai, o vyresnių klasių mokiniams – tobulinti plaukimo įgūdžius;

Skatindami senjorus aktyviai įsitraukti į organizuojamas veiklas;

Garantuodami aukštus standartus atitinkančią aplinką profesionaliems sportininkams treniruotis ir dalyvauti varžybose;

Motyvuodami dirbantį personalą savo pareigas atlikti su pagarba sau, kolegoms ir lankytojams.