Kaitavimas

KAITAVIMAS.LT komanda pasirinko jėgos aitvarus (kaitus) dėl to, kad tai mums leidžia Lietuvos klimato sąlygomis stipriai priartėti prie tikrosios svajonės – banglenčių sporto (surfingo).

Kaitavimas jūroje, kai yra tinkamas vėjas, mums yra smagiausia pramoga ir pats tinkamiausias gyenimo būdas. Labiausiai patinka pačios ektremaliausios sąlygos – kai lyja lietus, dangus tamsus, aplink ošia didelės bangos ir ruonis taikosi įkąsti į koją.

KAITAVIMAS.LT komanda yra jėgos aitvarų (kaitų) sporto fanatikai ir nuoširdžiai skatina visus prisijungti prie KAITAVIMAS.LT kompanijos ir pasijusti geriau.

KAITAVIMAS.LT komanda yra baigusi aukštąjį mokslą, todėl tapę jėgos aitvarų instruktoriais, sugebame studentui pateikti tikslią informaciją, nuosekliai ir aiškiai vesti pamokas – lietuvių, anglų, rusų, kalbomis.

Įvertinus jėgos aitvarų instruktorių atsidavimą šiam sportui, galima drąsiai teigti, kad kursų metu mokiniai nepajus jokio diskomforto, visos pamokos bus ypatingai įdomios, paskatinančios niekada nenuleisti rankų ir siekti užsibrėžto tikslo. Baigus kaitų kursus, nuoširdžiai ir su šypsena bus patariama kiekvienam mokiniui optimaliausios įrangos įsigyjimo klausimais.

Ar TU jau pasiruošęs skristi ?

KAITAVIMAS.LT buvo sukurtas tam, kad suburtų visus kaitistus į vieną bendruomenę, kurios tikslas būtų populiarinti, skatinti ir tobulinti šią fantastišką sporto šaką. Kviečiame visus, nuo naujoko iki eksperto forumo pagalba prisijungti prie mūsų ir tapti šios bendruomenės nariu.

Jėgos aitvarai yra naujausia ekstremali sporto šaka, sparčiai pritraukianti viso pasaulio ekstremaų dėmesį. Jei tau šis sportas tikrai patinka, tai junkis prie mūsų, mes turime būti visi kartu, mes turime būti vieningi, turime padėti vienas kitam , kai to labiausiai reikia, turime patarti, kai mums to labiausiai trūksta. KAITAVIMAS.LT komandos tikslas yra paversti kaitavimą saugiu ir suteikiančiu geras emocijas sportu, kuriuo gali mėgautis kiekvienas!!!