Atostogų parkas

Laisvalaikio ir Sveikatinimo centras

Žemės gelmės Jūsų grožiui ir sveikatai…

Atostogų parkas – didžiausias laisvalaikio ir sveikatinimo centras Vakarų Lietuvoje. Unikalus sveikatinimo per vandenį, naudojant vietinius gamtinius resursus, panaudojant išskirtines geoterminio vandens bei iš nuosavo ežero „Riauško“ išgaunamo gydomojo dumblo – sapropelinio purvo savybes platus pasirinkimas, kviečiantis sveikatintis ištisus metus.Jūsų laisvalaikiui keturiolika skirtingų gėlo ir geoterminio vandens baseinų su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, spaudiminėmis kaskadomis, oro geizeriais, sūkurinėmis bei vertikalia voniomis ir baseinu mažiesiems svečiams.

Gydomasis terminio vandens poveikis minimas nuo Romos imperijos laikų. Terminiai šaltiniai yra gerai žinomi dėl biologinių savybių. Aukštos mineralizacijos geoterminis vanduo turi reikšmingą įtaką didinant odos drėgnumą ir elastingumą bei mažinant poodinius riebalus bei riebalų kiekį kūne.  Dėl geoterminio vandens saugumo ir efektyvumo, jis reikšmingas sveikatinime. Geoterminis vanduo užima reikšmingą vietą tarp grožį puoselėjančių procedūrų. Laisvalaikio ir sveikatinimo centre įrengtas geoterminio vandens baseinas bei vertikali vonia, pirčių kompleksas, sapropelinio dumblo aplikacijos bei įvyniojimai, povandeninio masažo bei perlinių vonių kabinetai, druskų kambarys.

 

I aukštas pirtys ir baseinai

Sporto baseinas (ilgis 25m, plotis 10m, gylis nuo 1,4m iki 2,0m, vandens temperatūra 24 – 28°C),

Treniruoklių baseinas(gylis 1,45m, vandens temperatūra 30 – 34°C),

Masažinis baseinas(gylis 1,4m, vandens temperatūra 30 – 34⁰C),

Dvi sūkurinės vonios(gylis nuo 0,9 iki 1,1m, t 36 – 38°C),

Kneipp‘o takelis (gylis 0,2m, t 12 – 32°C)

Vaikų baseinas(gylis nuo 0,25 iki 0,40 m, vandens t 32 – 36°C),

Geoterminis baseinas(gylis 0,95 m, vandens t + 36⁰C),

Vertikali vonia(gylis nuo 1,4 iki 1,9m, vandens t 32 – 36°C).

 

Baseinai po atviru dangumi:

Plaukimo baseinas (ilgis 25m, plotis 8m, gylis nuo 1,1 iki 1,4m, vandens t 26 – 29°C),

Vėsinamasis baseinas (gylis 1,5 m, vandens t + 12°C),

Baseinas (gylis 1,4m, vandens t 24 – 28° C),

Hidromasažinis baseinas (gylis 0,9 m, vandens t 34 – 36 ⁰C),

Baseinas (gylis nuo 1,1 iki 1,4m, vandens t30 – 34⁰C).

 

Tradicinė lietuviška pirtis „Perenė”, t – 50 – 60°c, santykinis drėgnumas 60 – 70 %;

Lietuviška pirtis „Riauška“, t – 60 – 70°c, santykinis drėgnumas 30 – 40 %;

Garinė druskų pirtis, t – 50 – 55°c, santykinis drėgnumas 80 – 90 %;

Lauko rąstinė pirtis „Širšių lizdas“, t – 60 – 70°c, santykinis drėgnumas 60 – 70 %;

Lauko rąstinė pirtis „Ponų laimė“, t – 70 – 80°c, santykinis drėgnumas 20 – 30 %;

Sauna (sauso karšto oro pirtis)„Našlaitė“, t – 80 – 90°c; santykinis drėgnumas 20 – 25 %.

 

 • 450 m3 Sporto baseinas. 25 metrų ilgio, baseino gylis nuo 1,4 iki 2,0 m. Baseine keturi startiniai bokšteliai bei keturi plaukimo takeliai puikiai tinka aktyviai sportuojantiems bei norintiems palaikyti fizinį aktyvumą arba rengti profesionalias plaukimo varžybas.
 • 152 m3 masažinis baseinas, baseino gylis 1,4 m. Baseine sumontuotas gulimas oro masažas. Įrengta: spaudiminė kaskada, trijų taškų masažas iš sienos, oro geizeris.172 m3 treniruoklių baseinas. Lubose sumontuotas spaudiminės kaskados, iš kurių vanduo krenta ~125m³/h. Šiame baseine sumontuoti oro geizeriai iš dugno, trys komplektai skirtingų aukščių ir intensyvumo bei diametro masažinių purkštukų iš sienos.  Sumontuoti mobilūs vandens dviračiai bei mobilūs treniruokliai. 17
 • 173 hidromasažo baseinas (sūkurinės vonios). Relaksacinis atpalaiduojantis masažas, kurį sudaro vandens ir oro masažas.58 m3 vaikų baseinas. Baseino gylis nuo 20 iki 40cm. Sumontuota vaikams skirta atrakcija – vandens grybas.  12 m3 vertikali vonia, vonios gylis nuo 1.4 iki 1.9 m. Sienoje įrengtas nestandartinis masažinis įrenginys, vienos srovės. Masažo galia iki 75 m3/h.
 • Pirčių zonoje galite išbandyti natūraliais žolynais kvepiančią pirtį „Riauška” puikiai tinkančią lengvai sušilti, pripratinti kūną prie šilumos. Sapropeliu turtingo ežero pavadinimu pakrikštytoje pirtelėje patariame atsipalaiduoti: paskęsti į tylą, pasinerti į gamtos kvapus, užmiršti visus rūpesčius ir nusiteikti kitoms pirties procedūroms. Vos tik širdis ima plakti dažniau ir kyla noras atsivėsinti galite paplaukioti baseine. Po pirmo apsilankymo pirtelėje padarius 15-20 minučių pertraukągalima užeiti į itin drėgną garinę „Druskų pirtį”.Šioje itin drėgnoje pirtyje galėsite pasinaudoti naudingomis druskos savybėmis: švelniai ištrinti odą (išskyrus veidą) druska, pabūti savotiškame druskų kambaryje.  Kelias minutes pabūkite atsipalaidavę, kol kūnas sušils, ims prakaituoti, tik tada pradėkite berti druską ant odos. Gerai „pasūdę” odą valote ją ne vien šveitimu. Esant didelei druskos koncentracijai, pasireiškia osmosininis efektas – medžiagų apykaitos skysčiai smelkiasi per odą į labiau druskos prisotintą zoną ir taip kūnas valosi nuo šlakų, o oda tuo pačiu aprūpinama mikroelementais. Be to, druskos kristalai – natūralus jonizatorius, kuris  gerina oro kokybę, skleisdamas neigiamus jonus. Neigiamai jonizuotas oras pagerina sveikatą, padeda gydant įvairius negalavimus.  „Druskų pirtyje” rekomenduojame pabūti 5-15 minučių, kol druska ištirps ant odos. „Druskų pirtyje” galima naudoti ir kitas natūralias šveitimo priemones, kurių galima įsigyti pirčių zonoje.
 • Apšilus ir išvalius odą – metas į „Perenę”.Tradicinė lietuviška pirtis „Perenė”Apie 20 žmonių talpinanti pirtis, kurioje sumūryta unikali mūrinė pirties krosnis. Analogiška krosnis kūrenama ir Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse veikiančioje Dvaro pirtyje, kuri tapo tikros lietuviškos pirties etalonu. Šioje masyvioje krosnyje nėra metalo: už molinių sienų ant keraminių arkų stūksančias kelias tonas akmenų tiesiogiai laižo ugnis. Akmenys įkaista iki raudonumo, o ant jų užpiltas samtelis vandens virsta itin švelniu bei minkštu garu. Krosnies mūro skleidžiama švelni šiluma bei garas  ne tik giliai sušildo kūną, bet ir suteikia puikų mikroklimatą vanojimui vantomis. Nors „Perenėje” temperatūra siekia 50-60 laipsnių, nė vienas pirties gurmanas tikrai nesušals – šilumos pojūtį sukuria ne tik temperatūra, bet ir drėgmė, kuri reguliuojama išgaunant garą. Pirtyje plautų aukštis ir forma yra pritaikyti tiek vanojimui, tiek pasyviam, laipsniškam sušilimui. „Perene” galima mėgautis  pasyviai gulint, sėdint, arba vanojantis vantomis vietinių pirtininkų vedamų programų metu. Savaitgaliais bei švenčių dienomis (taip pat atskirų renginių metu)  „Perenėje” šeimininkaus Lietuvos bei  užsienio pirtininkai, parengę autorines programas,  mokymus.
 • Procedūrinė „Jūros mūša”Vėsią dieną negalite išsitiesti Baltijos pajūryje, tačiau galite pasinerti į putas prigludę prie šilto akmens. Įvairioms šlapioms procedūroms naudojami šildomi akmenys primena turkišką hamamą, tačiau „Jūros mūšoje” naudojamos šiandieninių Lietuvos pirtininkų pamėgtos natūralios kūno priežiūros priemonės – vietinės kilmės kaukės, šveitikliai. Pirties malonumus galite užbaigti su gintaru, medumi ar moliu. Taip pat galima užsisakyti itin švelnų muilo putų masažą su vantomis. Spragsintys putų burbuliukai primins glostančią Baltijos jūros bangų putą. Po šių procedūrų kūnas švytės, siela – dainuos.
 • Lauko pirtis „Širšių lizdas”. Tai apvalios formos pirtelė, su tokiu pat apvaliu priepirčiu. Architektūrą ir šurmulį atspindi pirtelės pavadinimas – „Širšių lizdas”. Čia karaliauja judesys bei pašnekesiai.  Jei sužvarbote būdami lauke, pernelyg atvėsote nardydami lauko baseinuose – metas praverti „Širšių lizdą”. Susėdę puslankiu – dalinkitės savo įspūdžiais, tik nepamirškite įsiklausyti į kūną, kuomet jis paprašys vėsos.„Ponų pirtis” lauke. Tai lauko pirtelė su erdviu priepirčiu. Ją gali išsinuomoti atskiros kompanijos iki 10-15 žmonių. Tai puiki proga mėgautis pirties malonumais vien savo draugų rate. Yra galimybė papildomai užsisakyti pirtininką, kuris praves Jūsų pageidaujamą programą.
 • Mažoji pirtis – tai jauki kelių vietų pirtelė, kurioje galite pabūti tik dviese su savo antrąja puse. Šioje pirtelėje taip pat, iš anksto užsisakius, gali būti atliekamas profesionalus pirtininko vanojimas.
  • Viešojo maitinimo paslaugos. Laisvalaikio ir sveikatinimo centre įrengtas restoranas, talpinantis iki 100 svečių, puoselėjama europietiško stiliaus virtuvė siūlanti skanius ir kokybiškus patiekalus, jaukią aplinką ir nepriekaištingą aptarnavimą. Restorano durys atviros viešbučio svečiams bei atostogų parko lankytojams.
  • Dalykinio turizmo (konferencijų) paslaugos. Laisvalaikio ir sveikatinimo centre įrengta 150 vietų konferencijų salė.
  • Apgyvendinimo paslaugos. Laisvalaikio ir sveikatinimo centre įrengtas31viešbučio numeris.Laisvalaikio ir sveikatinimo centre teikiamos paslaugos derinamos su vandens pramogomis leidžia suderinti atskirų šeimos narių interesus. Laisvalaikio ir sveikatinimo centre teikiamos naujos paslaugos praplečia Lietuvos turizmo produktų įvairovę ir stiprina Lietuvos, kaip turizmo šalies pozicijas užsienyje.

Laisvalaikio ir sveikatinimo centre teikiamos paslaugos derinamos su vandens pramogomis leidžia suderinti atskirų šeimos narių interesus. Laisvalaikio ir sveikatinimo centre teikiamos naujos paslaugos praplečia Lietuvos turizmo produktų įvairovę ir stiprina Lietuvos, kaip turizmo šalies pozicijas užsienyje.

Kviečiame apsilankyti Laisvalaikio ir Sveikatinimo geoterminiu vandeniu bei sapropeliu centre.