Vintažinė komedijos drama „Kapinių klubas“ | Palangos „Grubusis“ teatras

Palangos kultūros ir jaunimo centro „Grubusis” teatras, vadovaujamas Virginijaus Milinio, pristato vintažinės komedijos dramą „Kapinių klubas“  (I. Menchell).

Rašytojas Ivan Menchell (Aivanas Menčelis) gimęs 1961m. yra labiau žinomas kaip Holivudo kino scenarijų autorius. „Kapinių klubas“ (angl. „Cemetery club“) – vienas žinomiausių amerikiečių autoriaus kūrinių. Nuo 1993m., kai pasirodė to paties kino filmas, pjesė pradėta statyti įvairiuose pasaulio teatruose.

Palangos „Grubiojo“ teatro „Kapinių klubas“- tai spektaklis apie moteris, apie jautrią ir tvirtą draugystę bei amžiną gyvenimo ir mirties prasmės ieškojimą. Prieš keletą metų viena po kitos trys vidutinio amžiaus moterys palaidojo savo vyrus. Skaudžioje akistatoje  su mirtimi jas jungia bendras netekties ir vienišumo jausmas. Jos dažnai kartu geria arbatą ir kiekvieną mėnesį eina į kapines aplankyti buvusių vyrų. Ši savotiška tradicija vienai iš moterų yra gyvenimo prasmės, pagarbos ir laimės simbolis. Meilė vyrui tapo visa ko pagrindu, o jos atsisakymas prilygtų visų švenčiausių jausmų paniekinimui ir išdavystei. Kitai apsilankymas kapinėse tėra savotiškas formalumas. Priešingai draugei, ji siekia ir toliau mėgautis gyvenimu, todėl perdėtai rūpinasi savo išvaizda ir aktyviai ieško naujo vyro. O trečioji yra kankinama didelių abejonių. Jos širdis tokia didelė, kad užtektų vietos ir mirusiam vyrui, ir galbūt naujai meilei. Tose pačiose kapinėse ji sutinka našlį, atėjusį aplankyti savo žmonos kapo. Regis, vienatvė įgriso abiem. Pažintis pamažu perauga į gražų romaną. Bet kaip į tai reaguos draugės?

Visa šita istorija „įvelkama“ į vintažo stilių, kuris, kaip kokybiškai ilgai brandintas vynas, atsispindi personažų jausmuose, elgsenoje, kostiumuose, interjero detalėse, pjesės sukūrimo laike.

 • Svarbi informacija:
  Norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt
  Durys atidaromos: 16:00 val.
  Renginio trukmė: 1 val. 40 min.
  Pertraukos: nėra
  Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
  Amžiaus cenzas: 14 metų
  Nuolaidos: Nuolaida su palangiškio kortele, senjorams, studentams ir moksleiviams
 • Bilietai:

  https://kakava.lt/renginys/vintazine-komedijos-drama-kapiniu-klubas-palangos-grubusis-teatras/5770/9691

Data

2023-04-23
Expired!

Laikas

17:00 - 18:40

More Info

Read More

Vieta

Palangos kurhauzo teatro salė
Grafų Tiškevičių alėja 1, Palanga 00135, Lithuania
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.