Vaiva Milončiūtė | Pirmosios poezijos knygos pristatymas

Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks pirmosios Vaivos Milončiūtės eilėraščių knygelės „Sielos žingsniai“ pristatymas.
Gimusi ir augusi Dzūkijoje, Lazdijų rajone. Klaipėdos universitete studijavo lietuvių kalbą, literatūrą ir etnologiją. Trylika metų dirbo Palangos miesto savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus savivaldybės kalbos tvarkytoja.
Jūra, upė, metų laikų kaita, gamtos grožis – didieji jos mokytojai ir įkvėpėjai, pabudinę viduje slypinčią kūrėjos prigimtį bei atvėrę slapčiausias širdies kerteles. Atradusi akimirką ,,tarp pavogtų gyvenimo raidžių“ Vaiva keliauja mažais posmų, ritmų, rimų žingsneliais ir taip mažučiais dienos stebuklais pasidalina su mumis. ,,Atsidarė poezijos vartai, susisėmus nešuos į rėtį, jie krenta, byra, nežinau, kur padėti“, – sako poezijos knygelės „Sielos žingsniai“ autorė apie plūste užplūdusį eilių derlių ir kasryt užklupumpančius žodžius, kuriuos keturis mėnesius ,,kad nepabėgtų ir tolin nenurūktų“ – sukrovė į posmus ir suguldė pirmojon knygelėn. ,,Vaivos poezija – širdies virpėjimas, tylus ieškojimas, trapios svajonės. Tai – ,,neiškalbėti Tylėjimai ir ,,neištylėti Kalbėjimai“, – literatūrine V. Milončiūtės pradžia džiaugiasi jos lietuvių kalbos mokytoja L. Kazlauskienė. Debiutinės knygelės „Sielos žingsniai“ autorė nuoširdžiai dėkoja gausiam būriui prisidėjusių prie šios knygelės atsiradimo ir kviečia Jus į poezijai paskirtą popietę bibliotekoje.

Data

2022-11-11
Expired!

Laikas

16:30

More Info

Read More
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.