Vaidas Baumila

Vienas ryškiausių pastarojo meto šalies atlikėjų Vaidas Baumila skelbia koncertą. Vasario 12 d. Palangos koncertų salėje jis surengs įsimintiną vakarą, kurio metu pristatys garsiausius savo kūrinius ir dar niekur neskambėjusias naujas dainas.

Per daugelį metų scenoje žinomas dainininkas savo muzikiniame bagaže sukaupė ne vieną hitą, kurie Palangos koncertų salėje skambės kartu su grupe. „Kunigunda“, „Ant mašinos stogo“, „Myliu“, „Milijonai“ – tai tik dalis dainų, kurias Vaidas žada atlikti būsimame koncerte. Pajūrio kurorte atlikėjas pristatys ir ne vieną naują kūrinį, kurie skambės pirmą kartą.

„Labai džiaugiuosi sėkmingais metais, džiaugiuosi, kad su kolegomis muzikantais susivienijome ir kūrėme muziką visiškai negalvodami apie sėkmę ar nesėkmę, o tik apie tai, kad yra gera tai daryti. Parašėme daug kūrinių ir tie kūriniai kažkaip realizavosi bei atnešė mums sėkmę. Smagu, kad galėsime savo kūryba pasidalinti su klausytojais Palangoje“, – kviesdamas į būsimą koncertą džiaugiasi Vaidas.

Energingas, jaukus ir pozityviai nuteikiantis – taip galima apibūdinti vasario 12 d. įvyksiantį išskirtinį V. Baumilos koncertą.

Data

2022-02-12 - 17
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.