THE UNDERWATER BUBBLE SHOW

 Populiariausio pasaulio cirko „Cirque du Soleil“ šou Baltijos šalyse organizatoriai pristato naujieną – didžiausią vasaros šou vaikams „The Underwater Bubble Show“. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantį spalvingąjį šou žiūrovai galės išvysti liepos 12 dieną Palangos koncertų salėje.

Burbulų šou siužetą įkvėpė tokios puikiai visiems žinomos pasakos, kaip „Alisa stebuklų šalyje“, „Mažoji undinėlė“ ir „Piteris Penas“. Visgi, skirtingai, nei populiariausiose pasaulio pasakose, Burbulų šou kūrėjai nusprendė apversti istoriją aukštyn kojom.

„Pasakos vaikams dažniausiai yra apie vaiką, kuris užauga ir kažko išmoksta. O mes nutarėme papasakoti apie suaugusį veikėją Poną B, kuris sužino, kad gali sugrįžti į vaikystę ir mėgautis gyvenimu taip, kaip juo mėgaujasi vaikai“, – teigia šou režisierius ir bendrakūrėjas Enrico Pezzoli.

„Ponas B yra puikus modernaus žmogaus atspindys, todėl dalelę savęs atras ir kiekvienas suaugęs. Ponas B turi milijoną užduočių, nieko nespėja ir tiesiog nori pailsėti nuo nuolatinio lėkimo. Staiga jis netyčia atranda spalvotą povandeninį Burbuliandijos pasaulį ir leidžiasi į magišką ir nuotykių kupiną kelionę, kur sutinka įvairiausias žuvis, jūros arkliukus, undines, jūros žvaigždes ir kitas būtybes“, – priduria E.Pezzoli.

Šou pristatomasis klipas: https://www.youtube.com/watch?v=2ey1AFo53oQ

Povandeninių burbulų šou žiūrovus pakeri ne tik savo siužetu, bet ir vizualiniu pateikimu bei naudojamomis technologijomis – šiais atžvilgiais šou kūrėjai gali lygiuotis didžiausiu pasaulio cirku „Cirque du Soleil“. Žiūrovai išvys lazerius, burbulų tornadus, rūką, pūgą, dūmų žiedus, optines apgaules ir daug kitų efektų.

„The Underwater Bubble Show“ taip pat gali pasigirti ir didžiule šou numerių įvairove: įtraukianti istorija, mimai, piešiniai ant smėlio, šokiai, muzika, marionetės, akrobatika, žongliravimas ir magija. Visa tai, kartu su įspūdingu ir nenuspėjamu burbulų pasauliu, puikiai tinka tiek mažiems, tiek dideliems.

2018 metais šis Burbulų šou laimėjo prestižinį Merlino apdovanojimą geriausio metų šou visai šeimai kategorijoje. Merlino apdovanojimai magijos ir iliuzijų pasaulyje yra tas pats, kas Oskarai – kine, todėl įvertinimas tik patvirtina aukščiausią Burbulų šou trupės talento, kokybės ir kūrybiškumo lygį.

Pirmąkart 2011 metais žiūrovams Jungtinėse Amerikos Valstijose pristatytas „The Underwater Bubble Show“ kaip mat sulaukė milžiniško populiarumo ir ėmė gastroliuoti tiek JAV, tiek užsienyje: Italijoje, Šveicarijoje, JK, Libane, Katare, JAE, Indonezijoje ir kitose šalyse. Šou trupė kasmet surengia net po 45 pasirodymus.

Didžiausią šių metų vasaros šou vaikams organizuoja įmonė „SEVEN Live“, kurie birželį visose Baltijos šalyse rengs didžiausio pasaulio cirko „Cirque du Soleil“ pasirodymus OVO, o liepos mėnesį Palangoje kvies žiūrovus mėgautis nuostabiu Lino Adomaičio koncertu „Vandenynai“.

Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantis „The Underwater Bubble Show“ žiūrovų lauks liepos 12 dieną Palangos koncertų salėje. Bilietus platina Bilietai.lt

 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: 18:00
  Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
  Pertraukos: 1
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

 • Bilietai:

  https://store.bilietai.lt/public/?concert=390687&design=bilietai&lang=lit&center=1745#view=ticketsselect

Data

2023-07-12

Laikas

19:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.