The Tiger Lillies koncertas

Prestižiniu teatro apdovanojimu „Olivier“ įvertinti alternatyvaus kabareto krikštatėviai į Palangos grafų Tiškevičių rūmus atvyksta su didikiška dovana – išskirtine programa, apimančia visą grupės gyvavimo laikotarpį: nuo pirmųjų dainų iki netikėtos šių dienų kūrybos!

„The Tiger Lillies“ skambesio neįmanoma supainioti su niekuo kitu. Kaip ir išvaizdos. Makabriški ir tuo pačiu metu komiški klounų veidai, katiliukai ir nostalgiški drabužiai – išskirtinis britų trijulės ženklas. Savo pasirodymais garsėjantys Martynas Jacquesas, Adrianas Stoutas ir Budi Butenop dažnai skambiai yra vadinami „tamsiojo kabareto“ („dark cabaret“) atlikėjais. Siurrealizmo persmelkti tekstai, „nešvarūs“ bei „netašyti“ jų dainų herojai ir netikėti muzikiniai posūkiai per pasirodymus žiūrovus nukelia į visiškai kitokį – sarkastišką, ironišką, bet tuo pačiu juodai linksmą pasaulį.

Tarptautinės vienos garsiausių avangardinių grupių pasaulyje reputaciją turinčios grupės „Tiger Lillies“ pasaulis yra savitas ir įvairus, su gilaus liūdesio akimirkomis, žiauraus juodo humoro ir didaus grožio natomis. Jų muzika – tai prieškario Berlyno kabareto, anarchinės operos ir klajoklių muzikos mišinys, atkartojantis Bertolto Brechto ir Jacqueso Brelio muzikos stilistiką.

Toks, neabejotinai, bus ir jūros bangų mūša praturtintas koncertas.

Bilietus įsigyti galite čia – https://store.bilietai.lt/public/lt/event/420819/purchase

Data

2024-08-15

Laikas

20:00

Vieta

Palangos gintaro muziejus
Vytauto g. 17, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.