Teatrinė edukacija „Mechaninis stebuklas“

Birželio 17 d., penktadienį, 16 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į savo kiemelį, kur kartu su Klaipėdos lėlių teatru jaunieji žiūrovai pasiners į mechanikos paslaptis.

Kiekvieną dieną mes susiduriame su mechanika ir jos dėka galime gyventi taip kaip gyvename bei kurti. Nuolatinis kūnų judėjimas ir jų pusiausvyros dėsniai įkvėpė Klaipėdos lėlių teatro kūrėjus kalbėti apie mechanikos, kaip fizikos šakos, kartais nepastebimas, tačiau neišsemiamas apraiškas. Unikalios žmogiškos savybės leidžia jas pastebėti, savitai atkurti, įprasminti taip sukuriant naujus stebuklus. Teatrinės edukacijos „Mechaninis stebuklas“ metu bus pristatyta, kaip mechanika mums padeda greičiau keliauti, lengviau pasiekti tikslus, įgyvendinti, rodos, neįmanomas misijas. Lėlių teatro principai suteiks galimybę susipažinti su šia iš pirmo žvilgsnio keblia temą visiems nuo 5 metų. Natūralios, minimalistinės priemonės žadins dalyvių vaizduotę, skatins nesėdėti sudėjus rankų, o pastebėti ir mechanikos dėka kurti savo stebuklus.

Kūrybinė komanda: Aušra Bakanaitė, Renata Kutaitė – Raudonienė, Vytautas Kairys, Paulius Vendelis, Larion Dyakov. Premjera – 2022 m. kovo 21 d.

 

Edukacija skirta 5-11 metų vaikams.

Trukmė – 45 min.

Kaina – 2 eurai.

Edukacijos vieta – Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus, Vytauto g. 23A, Palanga.

 

Būtina išankstinė registracija tel. 8 (460) 54559 arba el. paštu: j.sliupo.muziejus@lnm.lt

 

______________________

Lietuvos nacionalinio muziejaus naujienas kviečiame sekti atnaujintoje interneto svetainėje: http://www.lnm.lt/ arba socialiniame tinkle: https://www.facebook.com/lnmuziejus/.

Data

2022-06-17
Expired!

Laikas

16:00

Vieta

Jono Šliūpo muziejus
Vytauto g. 23A LT-00135 Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.