Sveikatingumo ir sveikatos paslaugų integravimas į kurorto organizacijų paslaugų paketus nuotoliniai mokymai

Lapkričio 23 d., trečiadienį, (nuo 9.00 iki 12.00 val.) Palangos miesto savivaldybė jau tradiciškai kviečia į Palangos verslui ir organizacijų atstovams skiriamus NEMOKAMUS nuotolinius mokymus.
Šiemet seminaras skirtas visoms Palangos miesto organizacijoms, kurioms ne tik aktualus sveikatingumo paslaugų vystymas, bet ir toms, kurios nori praplėsti savo paslaugų paketus sveikatingumo aspektu (pvz. maitinimo ar pramogų įstaigos, nevyriausybinės organizacijos).
Seminare bus aptarti skirtumai tarp sveikatinimo ir sveikatingumo, sveikatos turizmo tendencijos, kaip įdarbinti kurorto gamtinius išteklius, aktyvių veiklų integravimas į paslaugų paketus įvairios krypties organizacijoms, bendradarbiavimas su inovacijomis, sveikatingumo konferencijų organizavimas.
Nuoroda į mokymus bus atsiųsta registracijoje nurodytu el.paštu vieną dieną iki mokymų pradžios.
Lektorė Lina Nosevič – Nacionalinės sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijos vykdančioji direktorė, Lietuvos erdvių ir pramogų platformos PLACER.LT įkūrėja ir vadovė. Lektorė sukaupusi daug žinių ir patirties sveikatingumo turizmo, viešbučių valdymo ir pardavimų srityse.
  • Svarbi informacija:

    Registracija vyksta iki 2022 m. lapkričio 18 d. (vietų skaičius ribotas): https://bit.ly/3UxUe92 arba el.p. rinkodara@palanga.lt

Data

2022-11-23
Expired!

Laikas

9:00 - 12:00

Tipas

Nemokama
Kategorija

Komentarai uždrausti.