SUPER HITŲ FIESTA PALANGOJE

Pasitikite šią vasarą džiaugsmingai !!  Palangos vasaros sezono atidarymo vakarą vyks muzikos ir gastro patirčių Fiesta. Aukščiausios kokybės maisto patiekalų tvirtovės MeatUp Grilio Namas sienas sudrebins geriausių Lietuvos atlikėjų muzika su super hitų projektu „Noisy Party”.

Gitaros virtuozas Romas Rainys, ex.: „Foje“, „Katedra“, „Rojaus tūzai,“ koncertuojantis kartu su „Andriumi Mamontovu“, „Jurga Šeduikyte“, „AC/DC PROJECT“, „Noisy Party”  ir vokalistas Ąžuolas Stanevičius „AC/DC PROJECT“, „Noisy Party” ugningai ir energingai atliekantys legendinių roko grandų „AC/DC“, „ZZ-TOP“, „Led Zeppelin“, „Sweet“, „Beastie Boys“, “Cheap Trick”, “Midnight Oil“, „Creedence Clearwater Revival“, „Foreigner“, “Electric Light Orchestra” , “Depeche Mode”, Ray Parker Jr. ir kt. populiariausius hitus gyvai su autoriniu playback‘u. Programą praturtina ir laiko patikrintos roko baladės.

Ilgametė patirtis ir neišsenkanti energija sukuria puikią nuotaiką ir fantastišką atmosferą, emocinio susižavėjimo ir džiugesio šventę.

Koncertuodami Baltijos šalyse privačiuose ar įmonių renginiuose, festivaliuose, šventėse ir klubuose „Noisy Party” sulaukė didelio pripažinimo.

Programos trukmė 1,5 -2 val

www.noisyparty.lt

Youtube nuoroda:  https://www.youtube.com/watch?v=SGOjJNzyp08

Renginio nuoroda: http://www.noisyparty.lt

 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: ~20:00
  Renginio trukmė: ~2:00
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: nėra

 • Bilietai:

  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/super-hitu-fiesta-palangoje-386891/

Data

2023-06-02
Expired!

Laikas

20:00 - 22:00

More Info

Read More

Vieta

MeatUp Grilio Namas
Kretingos g. 54, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.