Shota Adamashvili (Sakartvelas) | OLDMAN Palanga

Iš Sakartvelo miestelio Bolnisi kilęs Shota Adamashvili net nesvajojo, kad užaugęs gali tapti country muzikantu. Tačiau kartą žiūrėdamas filmą „The Electric Horseman“ jis pajuto, jog filmo garso takelis „My Heroes Have Always Been Cowboys“ jį paveikė taip, kaip jokia kita daina. Nuo to karto, įkvėptas šios dainos, jis užsibrėžė sau tikslą būti keliaujančiu muzikantu/kompozitoriumi.
Kryptingai to siekdamas, Shota per daugiau nei dešimtmetį sudalyvavo daugybėje Sakartvelo TV laidų, festivalių ir koncertų, suteikusių jam milžinišką patirtį ir galimybę atlikti kūrinius daugybei skirtingų auditorijų.Su draugais sukūrus grupę pavadinimu „Windshield“, Shotai pavyko laimėti du pagrindinius prizus Caucasus muzikiniuose apdovanojimuose, bei pasirodyti kartu su Beth Hart Tbilisyje.Į Palangą jau ne pirmą kartą Shota atvyksta solo pasirodymui.
_____________________________
Renginyje gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse
  • Svarbi informacija:

    Dėmesio: sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome rezervuoti vietas tel. +370 607 39394. To nepadarius, negalėsime Jums užtikrinti sėdimos vietos renginio metu. Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.

  • Bilietai:

    https://tickets.paysera.com/lt/event/shota-adamashvili-sakartvelas-oldman-palanga-98bc?fbclid=IwAR2YvBDPOKiWTnX1ffvGI3eCWfIDKjyKveqLKNBtngpwDL9GVO2xZUKjLfY

Data

2023-05-06
Expired!

Laikas

21:00 - 0:00

More Info

Read More

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.