SCOTT HENDERSON TRIO (JAV; jazz, blues) koncertas Palangoje

SCOTT HENDERSON TRIO – European tour 2022
Line up:
Scott Henderson – guitar
Archibald Ligonniere – drums
Romain Labaye – bass

Bilietus platina BILIETAI LT kasos ir internete: https://bit.ly/3s12K4C

*****************************************

„#1 Jazz Guitarist” (Guitar World Magazine)

„Best Jazz Guitarist” (Guitar Player Magazine)

Tai tik pora titulų legendinio amerikiečių džiazo ir bliuzo gitaristo Scotto Hendersono, kuris 2022 m. kovo pabaigoje koncertuos Lietuvoje. „Scott Henderson Trio“ – tai jau išpopuliarėjusi jo suburta grupė, kurioje ritmo sekciją palaiko boso gitaristas Romainas Labaye ir būgnininkas Archibaldas Ligonniere. Šis trio vienose iš nedaugelio po pandemijos vyksiančiose koncertinėse gastrolėse Europoje pristatys paskutinį jų albumą „People mover“ (2019). Du puikaus jazz fusion/blues kolektyvo koncertai įvyks kovo 25 d. Vilniaus klube „Vakaris“ ir kovo 26 d. Palangos klube „Ramybė“.

Šiandien Scotto Hendersono talentas nekelia abejonių, o pirmą kartą į rankas jis paėmė gitarą dar ankstyvoje vaikystėje. Pirmiausia jo muzikinį skonį ir grojimo pobūdį formavo roko, bliuzo, funky ir soul muzika. Kiek vėliau, dėka tokių muzikantų, kaip Johnas Coltrane, Miles Davis ir kt., jis susidomėjo ir džiazu. Tačiau širdyje Scottas Hendersonas yra bliuzo smarkiai įtakotas gitaristas.

Ankstyvame savo muzikinės karjeros laikotarpyje Scottas Hendersonas pradėjo groti grupėje „Tribal Tech“, su kuria ir išgarsėjo kaip talentingas ir originalus muzikantas. Šioje grupėje jis išbuvo iki 2014 m. ir su ja išleido 11 albumų. Dar dalyvaudamas „Tribal Tech“ veikloje, Scottas pradėjo įrašinėti ir solinius albumus, jų iki šiol išleido 6, o naujausias studijinis jo grupės darbas yra 2019 metų „People mover“. Dar du albumai įrašyti su „Vital Tech Tones“ komanda. Per savo spalvingą karjerą Scottas Hendersonas yra grojęs su smuikininku Jeanu-Lucu Ponty, boso gitaristu Jeffu Berlinu, projekte „Weather Report’s Joe Zawinul“ ir buvo originalus grupės „Chick Corea Elektric Band“ gitaristas. Be to, jo gitaros rifus girdime nemažai kitų atlikėjų darbų.

Naujausiuose atlikėjo albumuose ypatingai atsiskleidžia išskirtinis Scotto Hendersono kaip džiazo ir bliuzo gitaristo braižas. Ir nors jis nubrėžia aiškią liniją tarp šių muzikos žanrų, savo gitarinei technikai pritaiko geriausias jų abiejų manieras. Jo grojimas iš dalies apjungia tokių iškilių muzikantų, kaip Jimi Hendrixas ar Stevie Ray Vaughanas, gitarų šėlsmą ir nuosaikią Herbie Hancocko instrumento skambesio harmoniją.

 • Svarbi informacija:

  Svarbi informacija
  Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

  Durys: 18:30
  Renginio trukmė: 2 val.
  Pertraukos: 1
  Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

  Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.

Data

2022-03-26
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

„Ramybės“ kultūros centras
Vytauto g. 35, Palanga
Website
http://www.klubasramybe.lt
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.