Rondo koncertas

„Rondo“ stintų šventės metu kvies į koncertą Palangoje

Grupė „Rondo“ kviečia prie jūros! Vasario 10 d., kasmetinės šventės „Palangos stinta 2024” metu, scenos vilkai surengs koncertą Palangos koncertų salėje ir kvies stintų prisiragavusius šventės dalyvius vakarą užbaigti su geriausiais šlageriais.

Lietuviškos estrados grandai „Rondo“ koncerte atliks savo hitus „Netikėk ką priešai suoks“, „Rytas perone“, „Tu palauk sustok“ ir dar daug gerai žinomų kūrinių, kurių žodžius mintinai žinome visi.

„Tai, kad mūsų koncertuose žmonės su mumis garsiai dainuoja kiekvieną dainą – mums didžiausias apdovanojimas ir motyvacija toliau rengti koncertus“, – sako grupės nariai.

Koncerto scenoje pasirodys pilnas grupės sąstatas – Aleksandras Ivanauskas (bosinė gitara, vokalas), Remigijus Venslova (klavišiniai), Robertas Mankus (mušamieji) ir Sergejus Persijanovas (gitara). 1976 m. Šiluvoje įsikūrusi grupė, pirmiausia muzikavusi savo malonumui, nuo 1984 m. pradėjo koncertuoti profesionaliai, tad 2024-aisiais skaičiuos jau 40-us veiklos metus.

„Rondo“ koncertuose savo dainas atlika tik gyvai, o koncerto eigą derina prie publikos nuotaikos, todėl koncerte  klausytojų laukia ypatinga ir geriausių emocijų kupina patirtis.

Geriausių dainų pilnas „Rondo“ koncertas – vasario 10 d., Palangos koncertų salėje.

Bilietus galite įsigyti čia – https://kakava.lt/pirkti-bilietus/7444/13417

Data

2024-02-10
Expired!

Laikas

19:00

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija

Komentarai uždrausti.