QUEEN SHOW

Po sėkmingo pasirodymo VIlniuje „Compensa” koncertų salėje Queen show atvyksta pradžiūginti pajūrio gyventojus. „Queen Symphony“ – tai neeiliniai koncertai, sujungiantys nemirtingą grupės QUEEN muziką su Alla Vienna choro ir orkestro atliekamomis simfoninėmis aranžuotėmis, kurie jau daugiau nei 10 metų džiugina legendinės grupės kūrybos gerbėjus ir tapo vienu sėkmingiausių projektų Vidurio Europoje.

 

Tai dviejų valandų trukmės šou, padalintas į dvi dalis, su didžiausiomis Queen kompozicijomis. Koncerto finale taip pat pasirodys solistas Sebastianas Machalskis, atliekantis Freddie Mercury vaidmenį. Ansamblis atliks naujausią savo programą, kurioje – nauji kūriniai unikaliomis aranžuotėmis. QUEEN SYMPHONY yra absoliutus fenomenas – iš pradžių planuotas vienkartinis pasirodymas virto koncertiniu turu didžiausiose šalių salėse. Iki šiol daugiau nei 350 koncertų apsilankė daugiau nei 200 000 žiūrovų. Kiekvieną pasirodymą iki paskutinės vietos užpildo „Queen“ gerbėjai.

 

Kartų atšvęskime debiutinio studijinio grupės „Queen“ albumo 50-metį! Jei esate tikras Queen gerbėjas – jūs būtinai turite Tai pamatyti. Svaiginantis garsas ir meistriškas klasikos ir roko kūrinių atlikimas neleis likti abejingais.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų imtinai neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti dokumentą)

Data

2024-11-16

Laikas

18:00

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija

Komentarai uždrausti.