Premjera! Vytauto V. ir Jono Landsbergių koncertas | SKRISK MEDŽIŲ VIRŠŪNĖMIS

Pirmąsyk naujai, pirmąsyk Vytauto V. duetas su sūnumi Jonu (gitara, elektronika).

Programoje – naujos Vytauto V. Landsbergio ir Jono sukurtos dainos, Jono gyvai aranžuojamos tautosakinės baladės bei eilės iš naujausios knygos “DIENANAKTIS”.

“Senokai koncertuose norėjau išbandyt ką nors nauja, kitaip, kas būtų iššūkis, ir neįprasta man pačiam. Ieškojau partnerio, gero instrumentalisto, kuris galėtų palydėti, praplėsti naujai kuriamas dainas – pvz., perkusijomis ar elektronika. Ir staiga supratau, kad tokį partnerį turiu pašonėj – sūnų Joną, niekur toli nereikia ieškot. Juolab, kad daug ką kūrybose darome kartu – vaikų teatro ar kino stovyklose, Jonas rašo muziką mano filmams, iliustruoja vaikiškas knygas. O dabar ir koncertuosime sykiu.“, – dalinasi Vytautas V.

O iš tiesų – tai nieko ypatingai naujo, nes būtent nuo tokio formato viskas scenoje kažkada ir prasidėjo. Prieš kokius dvidešimt penkis metus Mokytojų namuose buvo švenčiamos Vytautinės ir organizatoriai buvo nutarę sukviesti visus įmanomai dainuojančius Vytautus, pradedant nuo V. Kernagio pakvietė ir Vytautą V. Nors iki tol dainuodavo tik sau ir draugams, tą kartą sutiko pabandyti. Kaip pats atlikėjas pamena: „kokias penkias dainas sudainavau, tris savo, dvi liaudies, padedamas sūnaus Jono. Jam tuomkart buvo apie dvylika, ir tada jis, kiek pamenu, jau buvo baigęs smuiko studijas “dvarionkėj”, ir ten pat persimetęs į klasikinę gitarą. Tada įvyko pirmasis mano (ir mudviejų) viešas koncertas, iki šiol buvęs vienintelis. Dabar tikėtina atsiras dar keli.“

Susitikime koncerte, kur gitaros ir elektronikos garsai bei melodingi dueto balsai pakylės paskraidyti medžių viršūnėmis.

 • Svarbi informacija:
  Norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt
  Durys atidaromos: 17:30 val.
  Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
  Pertraukos: nėra
  Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: nėra
 • Bilietai:

  https://kakava.lt/renginys/premjera-vytauto-v-ir-jono-landsbergiu-koncertas-skrisk-medziu-virsunemis/7133/12404

Data

2023-12-15
Expired!

Laikas

18:00 - 19:30

More Info

Read More

Vieta

Palangos kurhauzas
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.