Monika Liu

Palangos parko festivalis: MONIKA LIU

Dar vienas ryškus vasaros prisiminimas – rugpjūčio 13 d. Palangos kurorto muziejaus kiemelyje vyksiantis dainininkės Monikos Liu koncertas. Iki šiol muziejaus kiemelyje dar niekada nėra vykęs joks renginys, tad Monikos Liu pasirodymas bus pirmas, unikalus ir neabejotinai įeis tiek į festivalio, tiek muziejaus istoriją.

Palangos kurorto muziejus įkurdintas istorinę reikšmę kurortui turinčioje viloje „Anapilis“, apipintoje gausybe legendų ir pasakojimų. Ne vienas muzikinis pasakojimas – ilgesnis ar trumpesnis, atviresnis ar intymesnis suskambės ir koncerto metu.  „Sentimentalumas – vienas rečiausių jausmų šiame greitai besisukančiame pasaulyje, todėl kviečiu jus į savo koncertą trumpam stabtelėti ir pasimėgauti muzika bei jausmais“, – į koncertą kviečia atlikėja.

Didelės sėkmės sulaukusios dainos „Sentimentai” autorė apie savo dainas sako: „Dainose apdainuoju meilės istorijas, kurios talpina nedrąsų įsimylėjimą, aistros išsiveržimą, bebaimę viltį išsaugoti meilę ir atlaidų išsiskyrimą – visą kelią, kurį praeina mylintis žmogus. Iš to, kaip žmonės reaguoja į mano muziką – jie šypsosi, juokiasi ar nubraukia ašarą, suprantu, kiek daug visi esame patyrę meilėje ir koks tai mus vienijantis dalykas“.

Monika Liu – išskirtinė, savita, stilinga atlikėja, kuri muzikoje sujungia skirtingus muzikos pradus, bet juk sakoma, kad priešingybės traukia. Jos muzikoje pinasi džiazas ir pop muzika, teatras ir tikrovė, juokas ir ašaros.

Data

2022-08-13
Expired!

Laikas

20:00 - 22:15

Vieta

Palangos kurorto muziejaus kiemelis
Birutės al. 34A

Komentarai uždrausti.