Andrius Mamontovas

 

Palangos parko festivalis: ANDRIUS MAMONTOVAS

Rugpjūčio 14 d. Palangos Birutės parko rotondoje vyksiantis išskirtinio formato Andriaus Mamontovo koncertas kvies pasinerti į modernumą, tikrus jausmus ir būti atviriems naujoms patirtims.

Kompozitoriaus, atlikėjo Andriaus Mamontovo muzikoje susijungia visos stichijos: jo muzika skubos kupinoje kasdienybėje it gaivaus oro gurkšnis, pakylėjantis virš žemės ir tuo pačiu sugrąžinantis prie žmogiškumo šaknų. Jo muzika banguoja ir tyvuliuoja, įtraukia į nepažintas gelmes, o kartais degina jausmų ir patirčių tikrumu.

Palangos Birutės parkas vienas gražiausių ir turtingiausių parkų Lietuvoje. Jame regima didelė vaizdų ir nuotaikų įvairovė: atokvėpį teikiantis pušynų pavėsis, legendomis apipintas Birutės kalnas,  paslaptingos medžių paunksmės. Birutės parko rotondoje koncertas vyks išskirtiniu formatu –  Andrius Mamontovas koncertuos scenoje, o visas garsas bus transliuojamas į ausines. Tokiu principu gerbiama parko gyvūnija ir besimėgaujančių parko lankytojų ramybė. Koncerte skambės populiariausi A. Mamontovo kūriniai, sukurti per keturis dešimtmečius, o taip pat seni geri „Foje“ hitai.

Andrius Mamontovas – žmogus, kurio pristatinėti Lietuvoje nebereikia. Išgirdus jo vardą atmintyje pradeda rikiuotis daugybės jo dainų melodijų nuotrupos ir pavadinimai: „Ufonautai“, „Kai tu atversi man duris“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Laužo šviesa“ ir daugybę kitų. Jis – kompozitorius, aktorius, visuomenininkas, solo atlikėjas bei kultinės Lietuvos grupės „Foje“ lyderis. Nuo 1983 m. aktyviai muzikuojantis Andrius savo diskografijoje turi 21 solinį albumą. Paskutinis jų – plokštelė „Paleisk“ – pasirodė pernai  rudenį. Dar 10 studijinių albumų A. Mamontovas įrašė drauge su savo grupe „Foje“.

Data

2022-08-14
Expired!

Laikas

20:00 - 22:15

Vieta

Birutės parko rotonda
Palanga

Komentarai uždrausti.