Pauliaus Norvilos ir Salvijos Vaičikonytės knygos „Išprotėję eilėraščiai“ pristatymas

Liepos 9 d. 18 val. kviečiame į interaktyvų Pauliaus Norvilos ir Salvijos Vaičikonytės knygos „Išprotėję eilėraščiai‘ pristatymą, kurio metu autorius skaitys eilėraščius, atsakinės į vaikų klausimus ir kvies kiekvieną iš klausytojų įvertinti, kiek išprotėję esame mes patys, o kiek – visas mus supantis pasaulis.

  1. Norvila – žinomas lietuvių poetas, poezijos konkursų laureatas, parašęs penkias knygas suaugusiesiems ir keturias vaikams. „Išprotėję eilėraščiai“ – itin žaismingas, džiugiai stryktelėti ir ne kartą linksmai nustebti kviečiantis P. Norvilos eilėraščių rinkinys mažiesiems. Knygoje su humoru, šiltai ir lengvai žvelgiama į kasdienes patirtis ir nuotykius – tiek liūdnus, tiek linksmus. Eilėraščiai skirti ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus skaitytojams, tačiau pradžiugins ir jų tėvus.

Knygą „Išprotėję eilėraščiai“ iliustravo S. Vaičikonytė – aktyvi jaunosios kartos menininkė ir iliustruotoja, surengusi ne vieną asmeninę parodą, dalyvavusi įvairiuose kūrybiniuose projektuose ir grupinėse parodose Lietuvoje, Belgijoje, Čekijoje.

Trumpai apie renginį

Data liepos 9 d.
Laikas 18 val.
Vieta Palangos vasaros skaitykla (Palangos g. 72)
Trukmė 1 val.
Dalyvavimas įėjimas laisvas
Daugiau informacijos socialiniame tinkle Facebook“ ›
Svarbu renginys gali būti fotografuojamas ir (arba) filmuojamas

Data

2024-07-09
Expired!

Laikas

18:00

Vieta

Palangos vasaros skaitykla
Vytauto g. 72, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.