Pasaka „Bezdukas ant ežero“ ir kūrybinės dirbtuvės su režisiere, aktore Saule Degutyte

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus rugpjūčio 14 ir 16 dienomis, 15 val. kartu su „Stalo teatras“ įkūrėja bei režisiere, scenografe, aktore Saule Degutyte kviečia paklausyti lietuvių liaudies pasakų bei įsitraukti į išskirtines edukacines-kūrybines dirbtuves. Pasakos – tai lyg vaistai, nes turi gydomųjų galių, neversdamos mūsų daryti, būti, veikti – užtenka jų tik klausyti.
Rugpjūčio 16 d. 15 val. klausysime lietuvių liaudies pasakos su dainuojamais intarpais „Bezdukas ant ežero“ ir dalyvausime visai šeimai skirtose kūrybinėse dirbtuvėse „Daiktai pasakoja“. Kviečiame šeimas laiką praleisti kūrybiškai: pasiklausyti dzūkų pasakos su dainuojamais intarpais „Bezdukas ant ežero“ ir susikurti personažą iš jūros išplautų medžio gabalėlių. Kas tas Bezdukas? Taigi vaikas, toks kaip ir visi. Jis turi valtelę, meškerėlę ir mėgsta žvejoti. Jis labai protingas ir drąsus berniukas. Moka paukščių kalbą ir nebijo jokių raganų! Priešingai, jis jas globoja: kepa joms žuvį ir blynus. Ateikite pasiklausyti ne tik Bezduko nuotykių, bet ir pasigaminti sau Bezduką. Pasakos sekėja – Saulė Degutytė. Trukmė – 1 val. 30 min.
Edukacinės-kūrybinės dirbtuvės skirtos šeimoms su vaikais nuo 3 metų. Renginiai vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje (Vytauto g. 23A, Palanga; patekimas iš Vytauto g. pro Jono Šliūpo biustą).
Kada⁉️ 2023 m. rugpjūčio 14 d. 15 val. ir rugpjūčio 16 d. 15 val.
Kur⁉️ Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje (Vytauto g. 23A, Palanga)
Kiek⁉️ Užsiėmimo kaina 2 Eur.
Kas dar⁉️ Dėl riboto dalyvių skaičiaus kviečiame registruotis iš anksto užpildant anketą:
👉 2023 m. rugpjūčio 14 d. – https://bit.ly/47lbghn
👉 2023 m. rugpjūčio 16 d. – https://bit.ly/3DKGQHA

Data

2023-08-16
Expired!

Laikas

15:00

More Info

Read More

Vieta

Jono Šliūpo muziejus
Vytauto g. 23A LT-00135 Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.