Orestas ir Džilda Vaigauskai. Muzikinis reviu „Legendinės legendos“

Mieli žiūrovai,

atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. kovo 26 d. priimtą nutarimą pratęsti karantiną Lietuvoje ir nustatytą draudimą organizuoti renginius, norime pranešti, kad „Orestas ir Džilda Vaigauskai. Muzikinis reviu „Legendinės legendos“, turėjęs įvykti 2021 m. balandžio 17 d. 19 val. Palangos koncertų salėje (atkeltas iš 2020 m. kovo 28 d., vėliau perkeltas į spalio 17 d.) yra perkeliamas į 2022 m. sausio 8 d. 19 val.

Žiūrovai 2022 m. sausio 8 d. 19 val. bus įleidžiami su tais pačiais bilietais – papildomai jų keisti nereikės.

Tuo atveju, jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, bilietą per 60 dienų nuo perkelto renginio vėlesnės datos paskelbimo galite iškeisti į atitinkamos vertės kuponą, kuriuo galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus DOMINO teatro renginius. Kuponas suteikiamas kiekvienam bilietui atskirai ir galioja 12 mėn. nuo jo išdavimo datos. Jeigu per 12 mėn. kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos kreiptis ir susigrąžinti pinigus. Jeigu pageidaujate savo bilietus iškeisti į kuponą, prašome ne vėliau kaip iki 2021 m. gegužės 28 d. užpildyti prašymo formą: https://kakava.lt/bilietu-kuponai. Atkreipiame dėmesį, kad kuponą bilietų platintojas KAKAVA.LT atsiųs per 30 dienų nuo prašymo užpildymo.

Atsiprašome už nepatogumus.

Kviečiame DOMINO teatro naujienas sekti mūsų „Facebook“ puslapyje: DOMINO_FACEBOOK bei internetinėje svetainėje: www.dominoteatras.lt.

Būkime sveiki!

DOMINO teatro administracija

Apie renginį

*Renginys su galimybių pasu

Humoro – muzikinis šou
„LEGENDINĖS LEGENDOS“

DŽILDA: Tėveli, laikas ruoštis legendariniam koncertui!

ORESTAS: Džildute, tai kad aš jau pasiruošęs, baik tu kabinėtis čia prie manęs!

DŽILDA: Tai papasakok, ką mes ten paruošėm. Tik gražiai!

ORESTAS: Gal pirmiausia reiktų visiems priminti, kad mes esame legendarinis duetas ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI iš Kauno – tikri estrados solistai! Kovo mėnesį mes rengiame patį geriausią savo koncertą – muzikinį reviu LEGENDINĖS LEGENDOS su geriausiais muzikantais, kuriuos atsirinkom surengę didžiulę atranką.

DŽILDA: Ir dar reiktų priminti, kad vieninteliai, nepakartojami ir anšlaginiai pasirodymai Jūsų lauks 2020-ųjų kovo 14 d. Kauno Filharmonijoje, kovo 21 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje ir kovo 28 d. Palangos koncertų salėje.

ORESTAS: O šiame muzikiniame reviu mes Jums atskleisime visas paslaptis iš mūsų legendarinės poros gyvenimo! Iš tikrųjų, praktiškai mes esame visą lietuvišką estradą įkvėpę, savo nevaržoma seksualine energija, savo įdomiu, bohemišku gyvenimu, todėl sužinosite tikrą tiesą apie auksinių šlagerių atsiradimą.

DŽILDA: Taip, daugelis garsių lietuviškų dainų, dabar sulaukusių didelio populiarumo, yra kilę iš mūsų kažkada pasakytų frazių! Dėl to ir kviečiame į šį koncertą, kad Jūs pagaliau sužinotumėte visą tiesą su pačiomis smulkiausiomis ir intymiausiomis detalėmis! Oj, kiek daug jūs dar nežinote, žmonės…

ORESTAS: Ir atskleisime tai papasakodami tikrus faktus iš pirmų lūpų, todėl nepasitikėkite kitų nuomone – ateikite pasižiūrėti patys.

DŽILDA: Tėveli, pamiršai paminėti, kad mes patys ir atliksime visas tas dainas, kartu su gyvo garso grupe. Vien tik gyvi balsai, jokių minusų, vien tik pliusai.

ORESTAS: Tikra tiesa, mama. Ir dar sulauksime fantastiškų ir netikėtų muzikinių svečių, nustebinančių savo auksiniais devynbalsių pečelindų balsais! Atskleidžiame pirmuosius svečius – scenoje išvysite Ireną Starošaitę bei Žilviną Žvagulį!

DŽILDA: Pažadame, vakaras bus nepakartojamas!

ORESTAS: Koz Vy Olvaiz Lav Jū!

Muzikinis reviu „Legendinės legendos“ – tai humoro muzikinis šou sudarytas iš atskirų stand-up comedy bei muzikos numerių. Kauniečių ORESTO IR DŽILDOS VAIGAUSKŲ muzikiniame reviu skambės auksinės estrados melodijos, liesis pokštai iš legendarinės poros asmeninio gyvenimo, taip pat stebins muzikinės staigmenos, Legendinė Loterija ir fantastiški duetai su kitomis estrados legendomis.

Data

2022-02-08 - 18
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.