OLDMAN svečiai: Jis ir Ji

Du balsai: Simas Buziliauskas (Jis) ir Gabrielė Nausėdaitė (Ji), gitaros skambesys, meilės ir jausmo kupini dainų tekstai, pagyvinti Henriko Razgaus perkusijos ritmais.

Duetas Gabrielė Nausėdaitė ir Simas Buziliauskas, susipažino muzikiniame tv projekte „Lietuvos Balsas” ir nusprendė pabandyti kartu sukurti keletą dainų.
Gabrielė – vokalistė, muzikos projektų dalyvė ir šiaip vietoje nenustygstanti, visada besišypsanti nuostabaus balso savininkė, bei Simas – muzikos kūrėjas, atlikėjas, radijo laidų, renginių vedėjas ir aktorius.
Šis duetas galbūt nepasirodys labai originalūs, nes daugumos jų atliekamų autorinių dainų tema – Meilė. Tačiau poetiški, atviri ir gyvenimiški tekstai priverčia nusišypsoti, nes pasakojamos istorijos ir jausmai dainose labai lengvai randa atgarsį klausytojų širdyse ir prisiminimuose.
Jos ir Jo balsai, gitaros skambesys, meilės ir jausmo kupinos dainos – puikus planas jaukiam vakarui ar geram pasimatymui.

Kultūrinis mokestis – nuo 8 Eur (jau greit)

Sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl prašome jas rezervuoti tel. +370 607 39394.

Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
______________
Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Šiame koncerte reikalingas Galimybių pasas ar kitas lygiavertis medicininis dokumentas iš E.sveikatos sistemos.
Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Data

2022-02-05 - 18
Expired!

Laikas

21:00

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.