Oldman svečiai: Hit-Kick!

Muzikos alchemikai Hit-Kick!

Karina Ruseckaitė – vokalas, kontrabosas
Martynas Ąžuolas – gitara
Paulius Volkovas – gitara

Į kolektyvą, pavadinimu „Hit-Kick”, susibūrę trys talentingi jaunuoliai, naujam gyvenimui prikelia senuosius hitus ir juos meistriškai pateikia Gypsy Jazz ritmu.

Kolektyvo idėjinis vadovas Martynas Ąžuolas gitara groja jau penkiolika metų. Šiuo metu jis ne tik rūpinasi grupės vadybos klausimais, rengia aranžuotes, bet ir groja kituose muzikiniuose projektuose, bei dalinasi gitaros meistriškumo žiniomis su jaunąja karta.

Paulius Volokovas – puikus gitaristas, nuolat tobulinantis savo meistriškumą, kurį gali atskleisti grupės „Hit-Kick“ pasirodymų metu.

Scenoje stebina už savo muzikinį instrumentą mažesnė trio vokalistė – Karina Ruseckaitė, kuri ne tik dainuoja, bet ir groja kontrabosu. Nuostabaus šilto balso atlikėja neseniai baigė studijas Jazz Academy bei VDU džiazo katedroje, dalyvauja meistriškumo kursuose ir įvairiuose muzikos projektuose bei aktyviai užsiima koncertine veikla.

Šios grupės fenomenalumas – klausytojų įvairovė. Vieną vakarą, tai gali būti ramiai besišnekučiuojantys ir gurmaniškus patiekalus ragaujantys ar egzotiškus gėrimus gurkšnojantys žmonės, o sekantį – tas pats trio, savo muzikine energija ir gera nuotaika kelia iš sėdimų vietų net ir pačius tingiausius muzikos gerbėjus.

Tavo bilietas – https://tickets.paysera.com/…/oldman-pristato-hit-kick…

Sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome staliuką ar vietą prie baro rezervuoti tel. +370 607 39394.

Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
______________
Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Data

2022-02-19
Expired!

Laikas

21:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.