Nemokamas kino vakaras ,,Lurdas”

Nemokami kino vakarai sugrįžta! 🎞️
Šį sezoną ne tik mėgausimės daugybės dėmesio susilaukusiais filmais, bet ir kviesime arbatos puodeliui bei bendrai diskusijai su režisieriumi Audriumi Stoniu👏 Pirmasis filmų seansas jau rugsėjo 28d. 19 val. didžiojoje GRADIALI salėje:

▶ “Atverti duris Ateinančiam” (1989). Rež. Audriaus Stonys (10min.)
Dokumentinis filmas pasakojantis apie nepaprastos Šviesos asmenybę, kunigą, vienuolį kapuciną Tėvą Stanislovą, mažame Paberžės kaimelyje sukūrusį Tikėjimo ir Vilties salą, į kurią, nepaisant sovietmečio varžymų ir draudimų, traukė tikrųjų vertybių besiilgintys žmonės.

▶ “Lurdas” (2009). Rež. Jessica Hausner (99min.)
Kino istorijoje yra labai nedaug filmų, kurie būtų iššaukę tokius prieštaringus ir vienas kitą paneigiančius vertinimus, kaip šis filmas. Filmas pasakoja apie nepagydoma liga sergančios jaunos moters kelionę į Lurdą, tikintis stebuklo. Ar mūsų laikais dar įmanomi stebuklai? Ar Dievas tiesiogiai, regimai dalyvauja mūsų gyvenime ar mes, tiesiog, susikuriame Dievo veikimo iliuziją, padedančią mums išgyventi?
Filmo režisierė neduoda atsakymų. Juos turėsime atrasti patys, žiūrėdami šitą, tikrai išskirtinį filmą ir atvirai diskutuodami po filmo peržiūros.
“Lurdas”, laimėjo tarptautinio Vienos kino festivalio Grand prix už “Gilų autentiško krikščioniško tikėjimo apmąstymą kine”, tarptautiniame Venecijos kino festivalyje apdovanoast “Brajan” prizu, įsteigtu racionalistų, ateistų ir agnostikų organizacijos.

GRADIALI Vanagupės g.15 Palanga (didžioji salė)

Data

2023-09-28
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Read More

Tipas

Nemokama

Vieta

Sanatorija-viešbutis „Gradiali“
Vanagupės g. 15, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.