Naujametinis super hitų show rokenrolo ritmu!

Super hitų projektas Noisy Party griausmingai drebins Meat Up Grilio Namo sienas su geriausia pasaulio muzika.
Šventiškiausias Naujametinis Super Hitų Show – gruodžio 30d. 20 val. Meat Up Grilio Name. Ar pasirengę palydėti 2023-uosius su trenksmu? Čia įprasta dainuoti ir šokti drauge žinomiausių pasaulinių super hitų sūkury, o gera nuotaika išlieka ilgam. Skambės muzika, kuri niekada nesensta!
„Noisy Party” – nuotaikingas, unikalus ir charizmatiškasis profesionalių muzikantų Ąžuolo Stanevičiaus ir Romo Rainio išskirtinis, laiko patikrintų super hitų licencijuotas muzikinis projektas !! \m/ Grupės atlikėjai aukščiausio kalibro profesionalai – gitaros virtuozas,vienas geriausių Lietuvos gitaristų, kompozitorius, muzikos prodiuseris ir aranžuotojas Romas Rainys, ex.: „Foje“, „Katedra“, „Rojaus tūzai,“ „Gytis Paškevičius”koncertuojantis kartu su „Andriumi Mamontovu“, „Jurga Šeduikyte“, „SEL”, „Merlin”, „AC/DC PROJECT“, „Noisy Party” ir vokalistas Ąžuolas Stanevičius „AC/DC PROJECT“ įkūrėjas ir lyderis, renginių organizatorius, „Noisy Party”projekto autorius kartu ugningai ir energingai atliekantys legendinių roko grandų „AC/DC“, „ZZ-TOP“, „Led Zeppelin“, „Sweet“, „Beastie Boys“, “Cheap Trick”, “Midnight Oil“, „Creedence Clearwater Revival“, „Foreigner“, “Electric Light Orchestra” , “Depeche Mode”, Ray Parker Jr. ir kt. populiariausius hitus gyvai su autoriniu playback‘u.
Spalvingą programą praturtina ir laiko patikrintos roko baladės. Ilgametė patirtis, kokybiškas skambesys ir neišsenkanti pozityvi energija sukuria puikią nuotaiką ir fantastišką atmosferą, emocinio susižavėjimo ir džiugesio šventę. Koncertuodami Baltijos šalyse privačiuose ar įmonių renginiuose, festivaliuose, šventėse ir klubuose „Noisy Party” sulaukė didelio pripažinimo, atliekant visų laikų super HITUS.
Geros muzikos niekada nebus per daug !
 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: ~20:00
  Renginio trukmė: ~2:00
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

 • Bilietai:

  https://store.bilietai.lt/public/lt/event/412550/purchase

Data

2023-12-30
Expired!

Laikas

20:00

More Info

Read More

Vieta

MeatUp Grilio Namas
Kretingos g. 54, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.