Naujametinis Piazzollos džiazas

Naujųjų metų vakarą 19 val. kviečiame praleisti argentinietiško tango karščiu ir jausmingu džiazu alsuojančiame koncerte istorinėje Palangos kurhauzo koncertų salėje. Jūsų laukia saksofono virtuozo, kompozitoriaus Kęstučio Vaiginio ir styginių kvarteto „Mettis“ specialiai šiam vakarui paruošta unikali dviejų dalių programa. Koncerto vedėja – charizmatiškoji Jomantė Šležaitė-Paukštė.

Programoje skambės Kęstučio Vaiginio originalios kompozicijos aranžuotos styginių kvartetui, bei džiazo grandų tokių kaip Chick’as Corea, Waynas Shorteris, John’as Coltranas, Dukas Ellingtonas, Herbie Hancock’as bei kitų žymiausių kompozitorių ir atlikėjų kūriniai aranžuoti styginių kvartetui ir saksofonui. Klausytojai koncerto metu mėgausis ne tik Chicko Corea „Ispanija“ ar rytietiškos melodijos „Misirlou“ aranžuote (iš garso takelio Quentino Tarantino filmui „Pulp Fiction“), kurios versiją kvartetui sukūrė prancūzų styginis kvartetas „Quatuor Ébène“, bet ir John’o Coltrano ir Wayne Shorterio baladėmis. Koncerto antrojoje dalyje skambės argentinietiško tango muzikos revoliucionieriaus Astor Piazzolla kūriniai papildyti džiazo improvizacijomis.

KĘSTUTIS VAIGINIS – vienas produktyviausių džiazo atlikėjų Lietuvoje. Ambicingas saksofonininkas, grojantis su aukščiausios klasės JAV džiazo muzikantais, tokiais kaip Alex Sipiagin, Dave Kikoski, David Berkman ir kt., yra daugybės tarptautinių projektų įkvėpėjas ir lyderis. Su įvairiais kolektyvais kaip grupės lyderis ir kviestinis artistas jis pasirodė „Nord Sea Jazz“, Roterdamo, Londono, Otavos, Keiptauno, Tokijo, Londono, Stambulo, Honkongo ir kituose prestižiniuose džiazo festivaliuose, gastroliavo Europos, Azijos, Šiaurės Amerikos ir Afrikos kontinentuose.
Lietuvoje kiekvienais metais surengia koncertinius turus po Lietuvą su kviestiniais svečias iš Jungtinių Amerikos valstijų ir žymiausiais Europos džiazo muzikantais. Bendradarbiauja su įvairaus žanro kolektyvais, nuo kamerinio simfoninio orkestro iki bigbando grodamas solo programas.
 • Svarbi informacija:
  Norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt
  Durys atidaromos: 18:00 val.
  Renginio trukmė: 2 val.
  Pertraukos: 1 pertrauka (apie 15 min.)
  Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: nėra
 • Bilietai:

  https://kakava.lt/renginys/naujametinis-piazzollos-dziazas/4178/7955

Data

2022-12-31
Expired!

More Info

Read More

Vieta

Palangos kurhauzas
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.