MOUSSA DIALLO TRIO | Malis-Danija

Moussa Diallo trio:

Moussa Diallo: bosas / vokalas
Preben Carlsen: Gitara
Salieu Dibba: perkusija/vokalas

Moussa Diallo – iš Malio kilęs, bet Danijoje gyvenantis, daugybę apdovanojimų pelnęs bosistas, dainininkas, kompozitorius ir pasakotojas.
Įkvėptas savo afrikietiškų šaknų ir šiuolaikinių vakarietiškų patirčių, Moussa ir jo grupė turi natūralų gebėjimą sujungti abu pasaulius į jaudinantį, poetišką ir viliojantį afro/blues pasirodymą, kuriame išgirsite ir vieną iš Malio tarmių – bambara.
Jūsų laukia nuostabi muzikinė kelionės, kupina energijos ir šokiams draugiškų ritmų.
Daugiau informacijos: www.moussadiallo.com

___________
Dėmesio: sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome rezervuoti vietas tel. +370 607 39394. To nepadarius, negalėsime Jums užtikrinti sėdimos vietos renginio metu. Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
___________
Renginyje gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Atsakomybę dėl renginio kokybės prisiima renginio organizatorius. Renginiui neįvykus ar nusikėlus, sprendimą dėl pinigų grąžinimo priima organizatorius.
  • Bilietai:

    https://tickets.paysera.com/lt/event/moussa-diallo-trio-malis-danija?fbclid=IwAR15k4KrGJ8eo2cfwSiBKGi_YxPWRFGiQOgLgwmYEaQ_mssfmMtyeDNph4I

Data

2023-05-26
Expired!

Laikas

20:00

More Info

Read More

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.