Miuziklas ”Kakės Makės Gimtadienis” / Palanga

Miuziklas „Kakės Makės gimtadienis“

Lietuviškas miuziklas vaikams „Kakės Makės gimtadienis“ visą šeimą kviečia į neapsakomo smagumo pasirodymą!

Scenoje vaikai išvys mylimiausius veikėjus: Kakę Makę, Netvarkos nykštuką, monstrus Nanaisą ir Mamaisą, šunelį Čiūčią, pabaisą Tingiu-Nė-Krust,  o taip pat – šokančius  kiemo draugus.

Scenoje sumontuotas vaizdo ekranas kuria nuolat besikeičiančią animuotą aplinką. Vaizdą stiprina profesionalūs šviesos, garso ir kiti scenos efektai.

Miuzikle „Kakės Makės gimtadienis“  pasirodo dainingiausia Kakė Makė – aktorė ir dainininkė Karina Krysko ir linksmiausias Netvarkos nykštukas – aktorius Dalius Skamarakas.

Vaikams neišdildomą įspūdį palieka didžiausi Lietuvoje trimetriniai monstrai Nanaisa ir Mamaisa ir beveik keturių metrų aukščio pabaisa Tingiu-Nė-Krust. Visus šiuos personažus įkūnija profesionalūs aktoriai ir šokėjai.

Miuzikle gyvai skamba viena už kitą populiaresnės dainelės: „Kakės Makės šėlsmo daina“, „Netvarkos nykštuko daina“, „Mamaisa ir Nanaisa“, Kakės Makės gimtadienio daina, didelės tamsos lopšinė ir kitos.

Šias daineles vaikai taip pamėgo, kad jų animuotus vaizdo klipus internete jau peržiūrėjo daugiau nei 50 milijonų kartų. Gyvai, aktorių atliekamas, jas galima išgirsti tik atėjus pažiūrėti miuziklo.

Miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ daineles ir libretą sukūrė Rokas Radzevičius ir Aistė Smilgevičiūtė.

Per muziką ir šokį smagiai bei pamokančiai pasakojama istorija apie dingusius Kakės Makės žaislus, vyksta kelionė pas Netvarkos nykštuką, parodomas įspūdingas mūšis su pabaisa Tingiu-Nė-Krust. Kakę Makę visur lydi ir jos ištikimai klauso mielas gauruotas jos draugas – šunelis Čiūčia. Miuziklą vainikuoja pašėlusi Kakės Makės gimtadienio šventė, kurios įspūdingiausi svečiai – švelniakailiai milžinai monstrai Nanaisa ir Mamaisa. Po spektaklio vaikai tiesiog trokšta su jais nusifotografuoti!

 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

   

  Durys atidaromos: 30 min. iki renginio pradžios
  Renginio trukmė: 1:00
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 1 metų amžiaus (jei vaikas vyresnis nei vieneri metai, bilieto reikia ir vaikui ir suaugusiam)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos
 • Bilietai:

  https://store.bilietai.lt/public/?concert=391516&design=bilietai&lang=lit&center=1745#view=ticketsselect

Data

2023-08-15
Expired!

Laikas

11:00 - 12:00

More Info

Read More

Vieta

Palangos senoji gimnazija
Jūratės g. 13, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.