MERŪNAS ”Atvira širdim”

Merūnas – Atvira širdim
Merūnas Vitulskis drauge su VDU styginiu kvartetu atvyksta į Palangą! Kurorte jis pristatys naujausią koncertinę programą „Atvira širdim“.
Mažai rastum Lietuvoje žmonių, kurie nė karto negirdėjo unikalaus ir stipraus Merūno vokalo. Šiam nepaprastam ir retam talentui atrodo neįtikėtinai lengvai paklūsta net sudėtingiausios arijos. Publika su didžiausiu malonumu klausosi dainų, kurias tarsi paveikslus tapo galingas, bet švelnaus tembro tenoras.
Ne ką mažiau gerbėjai vertina ir atvirą Merūno būdą: drauge juokiasi iš jo pokštų, atranda dalelę savęs gyvenimiškose istorijose ir nuoširdžiuose prisipažinimuose.
Merūnas tikrai turi ir dar vieną balsą. Ne tik garsaus tenoro, bet ir paprasto žmogaus, vyro, tėvo. Pastaraisiais metais išgyvenęs ne vieną vidinę krizę ir nugalėjęs ne vienoje svarbioje kovoje su pačiu savimi, dainininkas suprato, kad turi, ką žmonėms pasakyti. Ir renkasi daryti tai ne tik sielą paliečiančiomis dainomis, bet ir atvirais pokalbiais.
„Kai supratau, kad mano koncertuose joks žanras manęs neriboja, pradėjau vis daugiau su publika bendrauti. Iš pradžių nedrąsiai, bet vėliau pamačiau, kad žmonėms patinka. Taip ir gimė programa „Atvira širdimi“. Joje ir dainų, ir pokalbių tikrai netrūksta. Nemoku slėpti jausmų, vaidinti personažo. Per ilgus karjeros metus man bandė formuoti scenos įvaizdžius, bet niekas neprilipo. Geriausiai jaučiuosi būdamas savimi“, – sako Merūnas.
Koncertuose „Atvira širdimi“ dainų sąrašas mažai kinta, juk su Merūnu keliauja profesionalus styginių kvartetas, kuris turi iš anksto žinoti, ką gros. Programoje skamba populiariausi kūriniai iš itin sėkmingo Merūno albumo „Muzika Lietuvai“ ir iš kitų jo karjeros periodų bei išleistų albumų.
O štai kita intriguojanti koncerto dalis: pokalbiai, pokštai, istorijos – ji evoliucionuoja. „Nuo paskutinių koncertų tiek daug visko įvyko, kad nekantrauju su žiūrovais naujomis įžvalgomis pasidalinti“, – šypteli apie vasaros pasirodymą Palangoje jau dabar mąstantis Merūnas.

 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

   

  Durys atidaromos: 18:00
  Renginio trukmė: 1:20
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų imtinai, neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

 • Bilietai:

  https://store.bilietai.lt/public/?concert=391512&design=bilietai&lang=lit&center=1745#view=ticketsselect

Data

2023-07-08
Expired!

Laikas

19:00 - 20:20

More Info

Read More

Vieta

Palangos senoji gimnazija
Jūratės g. 13, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.