Medžio restauravimo ir konservavimo dirbtuvės „Prikelk naujam gyvenimui medinuką“ Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje

Gegužės 26 d. 13 val. Jono Šliūpo muziejus 4-12 klasių mokinius kviečia į mokslines medžio restauravimo ir konservavimo dirbtuves “Prikelk naujam gyvenimui medinuką”.

Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto (KU BRIAI) Restauravimo ir konservavimo centro konservatorė Akvilė Poškienė pasidalins savo darbo subtilybėmis ir kvies moksleivius išbandyti konservatoriaus darbą praktiškai. Edukacijos metu mokiniai bus supažindinami su mokslininko veikla ir darbu konservavimo ir restauravimo laboratorijose, o kūrybinėse dirbtuvėse galės pasimatuoti konservatoriaus profesiją.

Projekto tikslas – paskatinti jaunimą domėtis mokslu ir praktiškai patirti, kur istorines žinias, įgytas mokykloje, galima išbandyti praktiškai. Į edukaciją galima atsinešti ir savo medinį daiktą, kurį norėtumėte atgaivinti ir prikelti naujam gyvenimui.

Kaina – 2 Eur.

Būtina rezervacija el. paštu j.sliupo.muziejus@lnm.lt; tel. Nr. +3706 223 0057.

Edukacija vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje Vytauto g. 23 A, Palanga.

Daugiau apie KU BRIAI Konservavimo ir restauravimo centrą žiūrėkite informaciniame video – https://www.youtube.com/watch?v=37l7Sp5bqHg
arba centro Facebook paskyroje – https://www.facebook.com/Konservavimo-ir-restauravimo-centras-103103908176910.

Projektą finansuoja Palangos miesto savivaldybė.

Data

2022-05-26
Expired!

Laikas

13:00

Vieta

Jono Šliūpo muziejus
Vytauto g. 23A LT-00135 Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.