Mantas: Rhapsody Recomposed

Liepos 8 d. Palangos koncertų salėje „Mantas: Rhapsody Recomposed“.

Ypatingame koncerte legendinės grupės „Queen“ dainos suskambės naujai – jas lydės didingi vargonų muzikos garsai. 

Unikalus Manto Jankavičiaus projektas „Mantas: Rhapsody Recomposed“ buvo specialiai paruoštas vidurvasarį vykusio festivalio „Midsummer Vilnius“ atidarymui. Neblėstančia energija ir talentu trykštantis M. Jankavičius jau ne kartą įkūnijo britų roko muzikos grupės vokalistą Fredį Merkurį, tačiau festivalio scenoje legendinės grupės kūryba nuskambėjo visiškai kitaip. Scenoje „Queen“ dainos buvo atliekamos M. Jankavičiaus bei jo grupės ir akompanuojamos populiariajai muzikai nebūdingo instrumento – vargonų. Jais skambino Robertas Lamsodis.

Tokio formato pasirodymas – vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Pasiruošimas projektui M. Jankavičiui ir iš Norvegijos į repeticijas grįžinėjusiam profesionaliam vargonininkui R. Lamsodžiui buvo nemenkas, bet labai intriguojantis iššūkis. Vargonais atlikti populiariąją, roko muziką nėra įprasta ar lengva – atlikėjai ilgas valandas praleido repetuodami, gerindami atlikimo techniką, ieškodami tobulo skambesio, derančios su laikui nepavaldžia „Queen“ grupės muzika.

Didžiausiose šalies arenose skambėjęs, didelio pasisekimo ir ovacijų sulaukęs muzikinis projektas nuskambės ir liepos 8 d. Palangos koncertų salėje. Tai ypatinga proga dar kartą išgirsti ir pamatyti šį įspūdingą šou.

Mindauginių savaitgalį į koncertą susirinkę klausytojai išgirs visų širdis virpinančius ir balso galimybes patikrinti nejučia verčiančius hitus „We Are the Champions“, „We Will Rock You“, „Bohemian Rhapsody“, „I Want To Break Free“, „Show Must Go On“ ar „Love of My Life“. Lipdamas į sceną atlikėjas Mantas Jankavičius visada atiduoda visą save. Jo muzikiniai gabumai ir teatrališkumas nepalieka abejingų. Muzikantai ir šį kartą sieks, kad kuriama pasirodymo energija ir muzika sugriaudėtų visoje salėje ir pasiektų net toliausiai sėdinčius žiūrovus.

 • Svarbi informacija:

  Durys atidaromos: ~17:30
  Renginio trukmė: ~1:30
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužiant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

  Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

 • Bilietai:

  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/mantas-rhapsody-recomposed-388234/

Data

2023-07-08
Expired!

Laikas

19:00 - 20:30

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.