Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis…

Žymūs lietuvių aktoriai ir dainininkai Oneida Kunsunga, Simonas Storpirštis bei Deivis Norvilas kviečia į magišką istoriją – neįtikėtino grožio gyvo garso koncertą „Magiškas Liūtas karalius ir jo pasaulis“.

Istorija, kuriai muziką kūrė seras Eltonas Džonas bei kompozitorius Hansas Zimmeris, žiūrovus nukels į Afrikos savanas ir visiems gerai pažįstamą liūtuko Simbos pasaulį.

Unikaliame koncerte legendinius kūrinius atliks net keturiolikos artistų bei muzikantų kolektyvas, kurio priešakyje – charizmatiškoji aktorė ir dainininkė Oneida Kunsunga, talentingasis aktorius Simonas Storpirštis bei žavusis miuziklų aktorius bei dainininkas Deivis Norvilas. Emocionalią koncerto atmosferą taip pat kurs gospel stiliaus choras „Vilnius voices“, gyvo garso grupė bei smuikininkė Ieva Makauskaitė. Specialiai šiems pasirodymams kuriamas išskirtinis šviesų dizainas ir scenografija.

Aktorius Simonas Storpirštis iki šiol prisimena pirmąjį susidūrimą su Liūto karaliaus istorija, nors šis įvyko beveik prieš dvidešimt metų.

„1994 metais vyresnis brolis iš videonuomos parnešė VHS kasetę ir man, tuo metu per televiziją mačiusiam tik rusišku paveldu pulsuojančią animaciją, parodė „Liūtą karalių“. Pamenu, nuomos terminas buvo tik viena para, tad per ją filmuką stengiausi peržiūrėti kiek įmanoma daugiau kartų. Man be galo įstrigo ši istorija, muzika, dainos ir personažai, o scena, kurioje buivolų banda sutrypia Simbos tėvą, iki šiol sujaudina,” – pasakoja Simonas.

Dainininkės bei aktorės Oneidos Kunsungos namuose dainos iš „Liūto karaliaus“ filmuko vienu metu skambėjo praktiškai be sustojimo – Oneida su nuo pat vaikystės mylima muzika supažindino ir savo tuomet trimetę dukrą Gilę, kuriai ši be galo patiko.

„Esu absoliuti „Liūto karaliaus“ gerbėja, visi šeimoje žavimės šia muzika. 2019 metais, kai pasirodė naujas „Liūto karaliaus“ filmukas, mane pakvietė lietuviškai įgarsintame filmuke sudainuoti „Circle of Life”. Kaip aš džiūgavau! Atrodė, lyg būčiau grįžusi į vaikystę, kartu ir išpildžiusi savo svajonę, – sako dainininkė. – Labai kviečiu pamatyti gyvo garso „Liūto karaliaus“ koncertus. Juose nėra amžiaus ribos, kiekvienas šioje istorijoje rasime ko pasisemti, o muzikos grožis pakylės virš kasdienybės ir padovanos geriausias emocijas”.

„Oskaru“ apdovanotas kino muzikos legendos Hanso Zimmerio garso takelis jau 27 metus formuoja pasaulinio pasisekimo sulaukusį animacinį filmuką „Liūtas karalius“ – afrikietiškus ritmus ir garsus derina su monumentaliomis, epiškomis melodijomis. Istoriją papildo nesenstantys sero Eltono Džono kūriniai „Hakuna Matata“, „Circle of Life“ ir „Can You Feel the Love Tonight“, o šių dviejų muzikos genijų duetas sukuria unikalią, įkvepiančią patirtį įvairaus amžiaus klausytojams.

Gyvo garso koncerto „Magiškas Liūtas karalius ir jo pasaulis“ premjera liepos 27 dieną Palangos koncertų salėje. Bilietus galima įsigyti bilietai.lt.

 • Svarbi informacija:

  Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

   

  Durys atidaromos: 19:00
  Renginio trukmė: 1:30
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Amžiaus cenzas: nėra
  Nuolaidos: netaikomos

 • Bilietai:

  https://store.bilietai.lt/public/?concert=391193&design=bilietai&lang=lit&center=1745#view=ticketsselect

Data

2023-07-27

Laikas

20:00 - 21:30

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, Palanga
Website
http://www.palangosks.lt
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.