Lazy diamond’s underground albumo „Stone Poetry“ pristatymas

Grupė „lazy diamond’s underground“ atvyksta į pajūrį ir pristato net ketverius metus gludintą debiutinį albumą „Stone Poetry“.
Albumą sudaro 8 atmosferiški kūriniai, kuriuose susilieja dark jazz, neo soul, downtempo, rap, tribal ir kitų stilių elementai, psichodeliniai garsai bei vokalinės-instrumentinės improvizacijos.
Visa tai kuria du „lazy diamond’s underground“ nariai – Paulina Simutytė (vokalas, perkusija) ir Andrius Šiurys (elektronika, fliugelhornas).
Du albumo kūriniai – „Dapi Seeds“ bei „Finding Silhouettes“ – kaip atskiri singlai buvo išleisti dar šią vasarą ir pateko į klausomiausių radijo stoties LRT Opus kūrinių topus, o vasaros pabaigoje „lazy diamond’s underground“ laimėjo antrąją vietą jaunų grupių konkurse „Novus“.
„Stone Poetry“ yra ne tik muzikos, bet ir dailės albumas. Ieškodama akmens, simbolizuojančio brangakmenį, ir garso sintezės, grupės vokalistė bei dailininkė Paulina ne tik nutapė albumo viršelį, bet ir visoms muzikinėms kompozicijoms sukūrė unikalius dailės darbus, kuriems natūralų pigmentą išgavo iš uolienų, rastų Cedrono upelyje.
„Šis upelis žemupyje teka į rytus, Neries link. Savybė „tekėti į rytus“, „tekėti prieš Saulę“ – būdingas senųjų baltų šventų šaltinių ir upelių bruožas“, – teigia menininkė.
Pasak jos, akmuo šiame albume pasitelkiamas ir kaip materija, ir kaip metafora. Kūrybos procese jis išsikristalizavo ir įgavo naują idėjinį lygmenį.
Šie Paulinos eksperimentai su pigmentais ir padiktavo albumo pavadinimą „Stone Poetry“.
Albumas pasirodė spalio 24 d., jį galima rasti visose muzikos klausymo platformose (YouTube, Spotify, Pakartot.lt, Bandcamp ir kt.):
Nuo lapkričio 26 d. galima aplankyti „Stone Poetry“ instaliaciją MMLAB erdvėje:
https://www.facebook.com/events/811689749940366
Albumo pristatymo koncertas Palangoje: 20 val.

  • Svarbi informacija:

    Dėmesio: sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome rezervuoti vietas tel. +370 607 39394. To nepadarius, negalėsime Jums užtikrinti sėdimos vietos renginio metu. Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.

  • Bilietai:

    Jūsų bilietas čia: https://tickets.paysera.com/.../lazy-diamond-s...

Data

2022-12-09
Expired!

Laikas

20:00

More Info

Read More

Vieta

Oldman Parkas - I Love Palanga
Jūratės g. 2a 00136 Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.