Kūrybinės dirbtuvės „Praktinė biblioterapija 1“: pagalbos kitiems galia

Įsibėgėjant vasarai, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Skaitytojų klubas biblioterapines veiklas tęsia pajūryje ir liepos 1–2 d. kviečia į kūrybines dirbtuves Palangos vasaros skaitykloje.
Liepos 1 d. kviečiame dalyvauti teminės biblioterapijos užsiėmime apie pagalbos kitiems galią.
Teminė terapija – vienas iš biblioterapijos metodų, kai įvairių žanrų tekstai pasitelkiami pasirinktai temai atskleisti, apmąstyti, kūrybingai reaguoti. Gyvendami nerimo ir įtampos sąlygomis daugelis išsiugdėme savus išlikimo būdus. Kokie jie? Iškentėti tyliai, nesiskundžiant, o gal – neigiant problemas ir demonstruojant įsivaizduojamą stiprybę? Arba – keliant aplinkiniams gailestį ir taip sulaukiant daugiau paramos? O gal – apsisprendžiant padėti kitiems, numanant, kad taip labiau padėsite ir sau? Užsiėmimo metu kalbėsime, ką apie pagalbą kitiems sako išmintingi žmonės, liaudies kūryba, pasakos. Sąveikos terapijos principu kursime pasakos interpretaciją, patirdami kūrybos ir dalinimosi rezultatais džiugesį. Aptarsime, ką aktualaus sau išgirdome iš kitų kūrybos ir susirinkusiųjų diskusijos.
Renginio vedėja dr. Daiva Janavičienė – Nacionalinės bibliotekos Skaitytojų klubo vadovė, Lietuvos biblioterapijos asociacijos ir Lenkijos biblioterapijos draugijos narė, knygų „Biblioterapija: teorija ir praktika“ bei „Biblioterapijos metodika“ autorė.
Įėjimas laisvas.

Data

2022-07-01
Expired!

Laikas

18:00

More Info

Nuoroda

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos vasaros skaitykla
Vytauto g. 72, Palanga
Kategorija
Nuoroda

Komentarai uždrausti.