Ksenija Bachritdinova–Kravčiuk „MUZIKA SIELAI“

Prasidėjus karui Ukrainoje, nacionalinio Kijevo operos teatro solistė Ksenija Bachritdinova–Kravčiuk su dukra ir mama pasitraukė į Lietuvą. Čia ji daug koncertavo, rinko paramą, aukojo „Blue/Yellow“. Po penkių mėnesių grįžo į Kijevą, kur jos laukė vyras ir teatro kolegos, tačiau muzikinė draugystė su Lietuvos menininkais nenutrūko. Solistė buvo pakviesta sudainuoti Mikaelą iš operos „Karmen“ Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su LVSO, vadovaujamo G. Rinkevičiaus. Taip pat su Edgaru Montvidu dainavo Kauno Žalgirio arenoje A. L. Vėberio „Requiem“. Lietuvoje daug koncertavo su pianistais D. Mažintu, R. Gocentiene, aktore B. Mar, kanklininke A. Bružaite, birbynininku E. Ališausku.
Šį rudenį solistę išgirsime naujame LNOBT pastatyme, kur ji atliks pagrindinį Aidos vaidmenį Dž. Verdi operoje „Aida“.
Ksenija Bachritdinova–Kravčiuk žavi klausytoją savo nuoširdumu ir muzikalumu, jos tembro grožis ir muzikinė ekspresija nepalieka abejingo nei vieno klausytojo.
Kviečiame pasidaryti sau muzikinę šventę trečiadienio vakarą ir pasidžiaugti gražia muzika. Skambės arijos iš operų bei lietuviškos, ukrainietiškos dainos.
Dalyvauja: Ksenija Bachritdinova–Kravčiuk (sopranas), Raminta Gocentienė (fortepijonas).
Renginys nemokamas.

Data

2023-08-30
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Read More

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos kurhauzas
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.