Komandiruotė Palangoje: ”Kaip niekad bloga vasara”

Padarę dienos pertrauką, grįžtame į Palangą ir tikrinsime, kuris Oldman’as talpina daugiau žmonių – kaunietiškas ar palangietiškas. Jei planuojatės savo atostogas, eikite į Basanavičiaus gatvės koncertus dieną prieš arba po, bet liepos 9-ąją palikit mums ir susitikime renginyje “Kaip niekad prasta vasara”.

Apie Komandiruotę. Trys draugai, Airidas ir du Mantai, kartu su visa komanda sėda į savo senutėlaitį kemperį ir jau ketvirtus metus pasileidžia aplink Lietuvą. Kiekvieną dieną stoja vis kitoje vietoje, kur susitinka su žiūrovais ir taip, kol po dviejų savaičių sugrįžta atgal į Vilnių. Kiekvienas renginys turi ir specialų svečią, kuris bus paskelbtas šiek tiek vėliau. O kam eiti gyvai, jei viską įdedate į internetą, sakysite jūs. Įdedame, bet tik dalį ir ta dalis su kiekvienais metais vis mažėja. Tad norint patirti tikrą Komandiruotės dvasią, visada kviečiame susitikti gyvai. Šis formatas sugalvotas tam, kad galėtume kaip įmanoma betarpiškiau praleisti vakarą, tad po pasirodymo visada kviečiame nusifotografuoti, pakalbėti, prisėsti šalia ir nebūtinai skubėti namo.
SVARBU: Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginio metu vartojama necenzūrinė leksika, todėl tėvai atsako patys už vaikų dalyvavimą. Į renginį atsineškite savo sulankstomas kėdutes!

Data

2024-07-09

Laikas

19:00

More Info

Read More

Vieta

Oldman
Jūratės g. 2A, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.