Knygos pristatymas | Jonas Ramutis Smilgevičius – „Marta fon Macer.1922-1923m.“

Rugsėjo 22 d. 18 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje 𝐉𝐨𝐧𝐚𝐬 𝐑𝐚𝐦𝐮𝐭𝐢𝐬 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐠𝐞𝐯𝐢𝐜̌𝐢𝐮𝐬 – žinomas Lietuvos teisininkas, Advokato garbės ženklo kavalierius pristatys tikrais faktais paremtą 𝐢𝐬𝐭𝐨𝐫𝐢𝐧𝐢̨ 𝐭𝐫𝐢𝐥𝐞𝐫𝐢̨ „𝐌𝐚𝐫𝐭𝐚 𝐟𝐨𝐧 𝐌𝐚𝐜𝐞𝐫. 𝟏𝟗𝟐𝟐-𝟏𝟗𝟐𝟑𝐦.“ Tai jau trečioji autoriaus knyga. Knygos pristatyme dalyvaus aktorius Gintaras Mikalauskas.
Po 1922-1923 metų lemtingus užkulisius autorius vedžioja pasitelkdamas retą ir intriguojančią veikėją – protingą ir ryžtingą britų ir vokiečių agentę Marta fon Macer. Pirmasis pasaulinis karas pasibaigęs, bet politinė įtampa vėl didėja, trapiai taikai Europoje vėl iškilusi grėsmė. Apie ką slapta tariasi Europos galingieji? Kokie įvykiai bręsta? Ar dar galima pristabdyti istorijos tėkmę ir užkirsti kelią gresiančiai katastrofai? Tai tik dalis klausimų, dėl kurių dviejų slaptųjų tarnybų agentė Marta fon Macer atsiduria pavojingų politinių intrigų sūkuryje.
Žvalgybinės istorijos Lietuvos literatūroje nėra dažnas reiškinys, tad kviečiame leistis į tarpukario politinius užkulisius su romano „Marta fon Macer“ autoriumi Jonu Ramučiu Smilgevičiumi ir aktoriumi Gintaru Mikalausku.
Maloniai kviečiame.

Data

2023-09-22
Expired!

Laikas

18:00

More Info

Read More

Tipas

Nemokama

Vieta

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
Vytauto g. 61, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.