Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis Knygų personažai atgyja | PALANGA

Režisierė – Neringa Krunglevičiūtė

Kostiumų dailininkė – Evelina Šimelionė

Trukmė – 45 min

Vaidina: Laima Akstinaitė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Paulius Pinigis, Gytis Šimelionis, Donatas Želvys

 

„Knygų personažai atgyja“ – tai edukacinis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis vaikams ir jų tėveliams. Kūrybinės grupės idėja – sužadinti vaikų norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį.

Spektaklio kūrėjai literatūrą paverčia interaktyviu ir patraukliu žaidimu. Šeši personažai iš vaikų literatūros klasikos kūrinių, tokių kaip „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Batuotas katinas“, atgyja tiesiog žiūrovų akivaizdoje ir kuria nuotaikingą bei įtraukiantį reginį. Aktoriai stebina muzikalumu, atliekamais akrobatiniais triukais ir netikėtomis išdaigomis, o subtili spektaklio scenografija kuria puikią atmosferą bei žadina vaizduotę.

https://kjt.lt/lt/knygu-personazai-atgyja/

 • Svarbi informacija:

  Durys atidaromos: 15 min. iki renginio pradžios.
  Renginio trukmė: 45 min.
  Pertraukos: nėra
  Renginio kalba: lietuvių
  Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
  Amžiaus cenzas: N-5

  Nuolaidos:
  - studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

  - Su Šeimos kortele. Į nuolaidos laukelį vesti kodą "Šeimoskortelė" (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

  - Su Palangiškio kortele. Į nuolaidos laukelį vesti kodą kortelės numerį (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 • Bilietai:

  https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/klaipedos-jaunimo-teatras--spektaklis-knygu-personazai-atgyja--palanga-387354/

Data

2023-04-11
Expired!

Laikas

18:00 - 18:45

More Info

Read More

Vieta

Viešbutis „Gabija“
Vytauto g. 40, Palanga
Kategorija
Read More

Komentarai uždrausti.