Kas yra juvelyrika, arba 25 priežastys, dėl ko nešioti

Balandžio 11 dieną 17.30 valandą kviečiame į vieno eksponato parodos „Subtili mėlyna: ką matė stiklo akutės“ lydimąjį renginį – paskaitą „Kas yra juvelyrika arba 25 priežastys, kodėl dėvėti juvelyriką“.
Pranešėja – menininkė, juvelyrė, Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto docentė, Metalo meno ir juvelyrikos programos vadovė Neringa Poškutė-Jukumienė.
Šiuolaikinei juvelyrikai neriant į platesnius šiuolaikinio meno vandenis, svarbus tampa susitikimas su visuomene, kuri yra TO šiuolaikinio meno vartotoja, didžioji kritikė ir, žinoma, nešiotoja. Juvelyrika, o lietuviškai – papuošalas, yra meno kūrinys, tiesiogiai priklausantis nuo kūno, jo erdvės, net jei eksploatacijos vieta yra drabužiai. Kaip šiandien matyti juvelyriką, kaip ją demonstruoti, kaip ją atpažinti?
Juvelyrė Neringa Poškutė-Jukumienė kviečia susitikti ir sako: „Kviečiu Jus apsinuoginti, nes papasakosiu net apie 25 priežastis, kodėl Jūs privalote nešioti juvelyriką. Galbūt šį sąrašą praplėsime. Pažadu, kad visos išeiginės skrynelės bus atvertos. Pats laikas dabintis!“
Kada? – balandžio 11 dieną 17.30 valandą
Kur? – Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje (Vytauto g. 23A, Palanga)
Renginio trukmė – 45 min.
Renginys nemokamas

Data

2024-04-11
Expired!

Laikas

17:30

Vieta

Jono Šliūpo muziejus
Vytauto g. 23A LT-00135 Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.