Judita Leitaitė „Su meile ir daina Tėvynei”

Gražiausiais lietuviškais žodžiais, dainomis, muzika apkabinsim ir dainuosim su meile mus auginusiems – močiutei ir seneliui, mamai ir tėčiui, mokytojams ir Tėvynei Lietuvai.
Kur ieškoti atramos šiandienos neramiame laike? Ar ne mus užauginusios kartos patirtyse, jų gebėjime sudėtingiausiomis aplinkybėmis išsaugoti meilę gimtam kraštui, tėvams, kalbai, tradicijoms… Šio jausmo apimti mūsų tėvai ir seneliai užsiaugino fantastiškus vaikus ir anūkus, kurie pavertė jų laisvės ilgesį nepriklausomos Lietuvos realybe.
Koncerte skambės kompozitorių – K. Kavecko, A. Bražinsko, A. Raudonikio, G. Savinos, V. Kernagio populiarios dainos ir romansai, šiandien jau įvardijami klasika. Žiūrovai, ištroškę išgirsti naujų skambesių, galės mėgautis M. K. Čiurlionio, G. Kuprevičiaus, K. Vasiliauskaitės romantikos atspindžiais grįsta muzika, J. Aisčio, J. Marcinkevičiaus, S. Gedos ypatingu poezijos dramatiškumu. Programos spektre gracingai skleidžiasi tiek jautrumu, intymumu pasižymintys momentai, tiek ir klausytojus užburianti energija. Svajingomis melodijomis atausti Lietuvos kompozitorių kūriniai ir prasmingos lietuvių poetų eilės nepaliks abejingų, dovanos džiaugsmą rasti atbalsį savosioms patirtims, pasąmonės slėpiniams, Grožio ir harmonijos ilgesiui…
Kviečiame širdingai bičiulystei lietuviškų dainų, muzikos, eilių apsuptyje!
Judita Leitaitė – mecosopranas, tarptautinių konkursų laureatė, viena ryškiausių kamerinės muzikos atlikėjų, itin artistiška dainininkė, kerinti ne tik ypatingai išvystytu vokalu, bet ir įtikinančia kūrinių interpretacija
Paulina Daukšytė – Šereckienė – smuikininkė, pasižyminti emocionaliu autoriaus muzikinės minties perteikimu.
Beata Vingraitė – Andriuškevičienė – pianistė, subtiliai įsiklausanti į partnerį, o jos preciziškas muzikavimas kūriniams suteikia netikėtų spalvų.
Virginija Kochanskytė – aktorė, režisierė nuolat stebinanti gerbėjus ne tik ekspresijos sklidina tekstų interpretacija, bet ir jos kuriamų kamerinių projektų intelektualumu, teatrine žaisme, muzikos ir žodžio derme.

Data

2024-03-10
Expired!

Laikas

15:00

Vieta

Palangos kurhauzo salė
Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga
Kategorija

Komentarai uždrausti.