Joninės Rooftop

Magiškos Joninės po atviru dangumi

Vila Komoda Terasa kviečia ilgiausios metų dienos vakarą sutikti su elektroninės folk muzikos duetu – Uraganius ir Aira bei elektroninės muzikos atlikėju Andriumi Budriku.

Dueto kūryboje darniai persipina šiuolaikiniai jaunatviški ritmai ir folkloras. Airidos balsas – neatsiejama skambesio dalis, suteikianti ryškaus etninio autentiškumo. Airida kaip solistė ne kartą dalyvavo Dainų švenčių programose, muzikiniuose projektuose su valstybiniu ansambliu „Lietuva“.

Su lietuvių etnine muzika Ramūnas Tamošauskas susipažino dar studijų laikais. Tai ir paskatino kurti savito stiliaus muziką, su noru išsaugoti lietuvių liaudies dainas ir adaptuoti jas šiuolaikiniam klausytojui.

„Mūsų fizinis kūnas, tai muzika, kuri skamba kasdien, ritmas ir harmonija neatskiriama mūsų dalis. Įkvėpimo semiuosi būdamas gamtoje, ten lyg chemijos laboratorijoje eksperimentuoju su skirtingais elementais tam, kad išgaučiau naujas spalvas, formas, skambesius, paslėptus skonius, atrasti archeologines garsų bangas, kurios yra užkoduotos ir kurių mes negalime suprasti. Tam neišvengiamai tenka atsijungti nuo realybės, nukeliauti ten, kur dar nesi buvęs ir kurti tam, kad galėtum pasidalinti“ A.B.

Andrių muzika lydėjo nuo pat vaikystės 2004 metais draugo paskatintas pradėjo mokytis groti, nuo tada tai tapo jo kasdienybe.

2010 m. Išleido savo pirmąjį  kūrinį, kuris sulaukė itin didelio populiarumo.

Vėliau pasirašė kontraktus su 5  įrašų kompanijom, remiksavo  garsių DJ darbus, turėjo radijo  tinklalaidę, kuri buvo transliuojama  kiekvieną dieną skirtingose pasaulio šalyse. Keliaudamas susidomėjo analogine muzikos kūryba ir išmoko  groti elektroniniais  instrumentais gyvai .

Renginio dieną UraganiuS ir Aira atliks originalias bei aranžuotas liaudies dainas, o Andrius Budrikas  savo grojimu „užkurs laužą“ likusiam vakarui. Svečių laukia nepamirštami įspūdžiai iš koncerto, gėrimai, siurprizai ir profesionalus aptarnavimas.

Renginys bus filmuojamas

Vila Komoda – unikalus pastatas su savo istorija, menantis XIXa. antrąją pusę, stovi Palangos širdyje „Meilės alėjoje“. Šį pastatą užsakė pats grafas F. Tiškevičius, o projekto italų architektas Leonardo Marconi. Šį sezoną Vila Komoda atidaro Terasą ir kviečia į išskirtinius renginius  publikai – mėgstančiai rafinuotumą, gyvo garso muziką ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

Data

2022-06-23
Expired!

Laikas

19:00

More Info

Įsigyti bilietą

Vieta

Vila „Komoda“
Meilės al. 5, Palnga
Kategorija
Įsigyti bilietą

Komentarai uždrausti.